2 weekendy, 2 spektakle, 2+1 w Operze

"Korczak" / "Straszny dwór" - reż. Roberto Skolmowski - Opera i Filharmonia Podlaska

Dwa lutowe weekendy to ostania szansa, by zobaczyć dwa najważniejsze dotychczas spektakle w krótkiej, ale intensywnej historii Opery i Filharmonii Podlaskiej: operę "Straszny dwór" i musical "Korczak".

W prawdziwie zimowe dni Opera zaprasza w inny "klimat" i proponuje: Kupując 2 bilety na wybrany spektakl "Straszny dwór" (8 i 9 luty) lub "Korczak" (22 i 23 luty) trzeci bilet otrzymają Państwo z 50% rabatem. Sprzedaż promocyjnych biletów rusza od poniedziałku - 3 lutego i potrwa ona do 23 lutego.

"Straszny Dwór" Stanisława Moniuszki to opera narodowa, która inaugurowała 58. sezon artystyczny w historii instytucji oraz pierwszy w nowym gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej. "Straszny Dwór" urzeka piękną muzyką i partiami wokalnymi. Każdorazowo, podczas spektaklu można podziwiać znakomitych artystów z Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze".

"Korczak" Ch. Williamsa to wzruszająca i piękna opowieść o potędze życia, sile wiary i wielkości człowieka. W spektaklu występuje ponad 100 małych artystów - to członkowie Chóru Dziecięcego OiFP. Do tego najlepsi aktorzy musicalowi w Polsce. "Korczak" jest laureatem Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury za najlepszy spektakl muzyczny roku.

(-)
Materiał Teatru
6 lutego 2014

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia