2 za 1 z okazji zakończenia karnawału

"Wariatka z Chaillot" - reż. Anna Smolar - Teatr Dramatyczny w Białymstoku

Teatr Dramatyczny zaprasza w najbliższy weekend na spektakl "Wariatka z Chaillot" w reżyserii Anny Smolar. Przygotował karnawałową promocję - do każdego zakupionego biletu normalnego drugi bilet gratis.

Z okazji kończącego się karnawału Teatr Dramatyczny przygotował specjalną promocję. 8, 9 oraz 10 lutego na wszystkich widzów, którzy zechcą odwiedzić Węgierkę, czeka specjalna niespodzianka. Każdy widz, kupując bilet normalny na spektakl "Wariatka z Chaillot", drugi bilet normalny otrzyma gratis.

Spektaklowi towarzyszyć będzie specjalny pokaz zdjęć Kobasa Laksy. Pochodzący z Białegostoku artysta sztuk wizualnych, performer, autor filmów i teledysków jest nie tylko autorem scenografii oraz zdjęć do przedstawienia. Kobas Laksa zrealizował także specjalną sesję fotograficzną z aktorami występującymi w spektaklu. Jej efekty będzie można obejrzeć przed weekendowymi przedstawieniami.

"Wariatka z Chaillot" to tekst Jeana Giraudouxa. Scenografię do białostockiego spektaklu przygotował Kobas Laksa, kostiumy - Anna Nykowska.

Chciwi inwestorzy skłonni są zburzyć Paryż, by uczynić z niego pole naftowe. Aurelia, ekscentryczna mieszkanka zagrożonej dzielnicy Chaillot, postanawia walczyć o swoje miasto. Czy uratuje Paryż przed katastrofą? Czy bronią przeciw chciwości i cynizmowi jest szaleństwo?

Anna Dycha
6 lutego 2013
Portrety
Anna Smolar

Książka tygodnia

Tamara Łempicka. Sztuka i skandal
Wydawnictwo Marginesy
Laura Claridge

Trailer tygodnia

12. Festiwal Sztuk Alt...
Paweł Wrona
Odkrywanie świata sztuk alternatywnyc...