2020-05-01 - g. 12:00 - "Malutka Czarownica" - reż. Lech Wroński - Teatr Groteska

A może na majowy weekend nieco magii?

Teatr Groteska zaprasza na wyreżyserowany przez Lecha Wrońskiego spektakl „Malutka Czarownica” z fantazyjną scenografią Jana Polewki i tajemniczą muzyką Ewy Korneckiej. Tym razem wspólne weekendowe oglądanie na www.groteska.pl zaczynamy w samo południe już w piątek 1 maja!

Taki magiczny początek miesiąca może się przydać – może w końcu ktoś odczaruje koronawirusową rzeczywistość? Bo jak się okaże „Malutka czarownica" może robić naprawdę dużo dobrych rzeczy i odważnie stawać w obronie słabszych. To opowieść o przyjaźni i wytrwałości w walce ze złem. Na rodzinne majowe popołudnie polecamy zaczarowany świat z zaskakującym finałem - tym bardziej, że spektaklu „Malutka czarownica" nie znajdziecie w bieżącym repertuarze Teatru Groteska.

Przypominamy, że Teatr Groteska dołączył do akcji #wpieramkulturę: oglądając wydarzenia online, można dobrowolnie wspierać swoje ulubione instytucje kultury na eWejsciowki.pl.

A w kolejnych dniach maja codziennie będziemy prezentować filmy nadesłane na konkurs „Gramy dla Groteski". Wszystkim uczestnikom już dziś gratulujemy i przypominamy, że w połowie maja rozstrzygnięcie konkursu!

Informacje dotyczące projektu „Złap Groteskę w sieci" uzyskać można w Biurze Komunikacji Teatru Groteska:
media: Edyta Przybylska, tel. 664 092 001
instytucje i partnerzy: Agnieszka Tatara, tel. 601 519 027

(-)
Materiał Teatru
1 maja 2020
Portrety
Lech Wroński

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...