A może szybki wypad do Nowego Jorku?

We wrześniu wracamy z musicalowymi przebojami Teatru Rozrywki!

Wieczór w kabarecie Kit Kat, wizyta w zgromadzeniu sióstr Matki Bożej Królowej Aniołów lub schadzka na Mariackiej 5? A może szybki wypad do Nowego Jorku? Te wszystkie miejsca odwiedzisz w Teatrze Rozrywki.

Sezon rozpoczynamy 50. spektalem Cabaret, jednym z najpopularniejszych musicali wszechczasów, opowiadającym historię budzącego się w Berlinie nazizmu. W roli Mistrza Ceremonii nagrodzony Złotą Maską Kamil Franczak.

Na 13. Noc Teatrów GZM zapraszamy 9 września. W programie m.in.: spektakl Cabaret, spotkanie z aktorami oraz koncert Bartosza Listwana - Zaucha Projekt. Organizatorem Nocy Teatrów GZM jest Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

W połowie września do klaszoru powróci Deloris van Cartier. W tytułowej roli Zakonnicy w przebraniu po roczniej nieobecności ponownie zjawiskowa Paulina Magaj-Szpak.

Niedaleko, bo na Mariacką 5 w Katowicach zabierze Cię Elżbieta Okupska. Ten monodram to przejmująca spowiedź starej ulicznicy, która w spektaklu rezyduje pod tym adresem. Spektakle odbywają sie w ramach multidyscyplinarnego przeglądu Przystanek Śląsk, podczas którego odmieniamy Śląsk i Ślązaków przez wszystkie przypadki.

Na przełomie września i października czeka Cię wspólny wyjazd do Nowego Jorku z Tomaszem Wojtanem oraz Hubertem Waljewskim. Do czego posunie się bohater musicalu Tootsie, Michael Dorsey? Zdesperowany aktor szuka jakichkolwiek możliwości, aby zaistnieć na teatralnej scenie.

Pełny repertuar dostępny: https://teatr-rozrywki.pl/repertuar.html.

Do zobaczenia w Teatrze Rozrywki!

(-)
Teatr Rozrywki
6 września 2023

Książka tygodnia

Aurora 2023. Sztuki finałowe/final list
Miejski Dom Kultury i Teatr Polski w Bydgoszczy
pod redakcją Davita Gabuni, Julii Holewińskiej, Agnieszki Lubomiry Piotrowskiej

Trailer tygodnia