Artyści pomagają dzieciom

"Zodiacus - miłość jest wieczna" - reż. Sebastian Skalski - Teatr Polski we Wrocławiu

22 listopada 2010 w Teatrze Polskim we Wrocławiu odbędzie się premierowy pokaz spektaklu muzycznego "Zodiacus - miłość jest wieczna", autorstwa fotografika gwiazd i twórcy estrady Sebastiana Skalskiego. Spektakl jest częścią akcji promocyjnej Zodiacus Tour, której celem jest jest zebranie funduszy na leczenie najmłodszych z Dziecięcego Centrum Oparzeniowego w Krakowie - Prokocimiu.

Na deskach Sceny Kameralnej Teatru Polskiego już 22 listopada o godzinie 19 rozpocznie się muzyczne show, w którym zaprezentuje się plejada polskich gwiazd. Spektakl, za sprawą wyjątkowych artystów, oprawy muzycznej, kostiumów i scenografii, oferuje publiczności magiczną dawkę wzruszeń, fantazji i humoru.

-Ideą projektu ZODIACUS jest tworzenie sztuki fotografii, muzyki, teatru i wspólnie z najpopularniejszymi osobowościami w kraju wspieranie działao niosącym pomoc dzieciom - edycja na rok 2011 wspiera leczenie ciężko poparzonych dzieci z Dziecięcego Centrum Oparzeniowego w Krakowie- Prokocimiu. Wszyscy artyści angażują się w projekt charytatywnie.- mówi autor projektu Sebastian Skalski.

Akcja „Zodiacus – miłość jest wieczna” jest wspierana unikatowym kalendarzem, w którym uwiecznione zostały najpopularniejsze osobowości medialne w Polsce, płytą CD oraz spektaklem muzycznym (zaprezentowany we Wrocławiu, Krakowie i dwukrotnie w Warszawie). W show, wyreżyserowanym przez Sebastiana Skalskiego, wystąpi zespół Njooy, z którym miłość do świata wyznają zaangażowane w projekt gwiazdy. Gościnnie w spektaklu muzycznym we Wrocławiu wystąpi m.in światowej sławy śpiewaczka operowa Małgorzata Walewska.

Wszystkie osoby, które przyłączą się do akcji ZODIACUS  i zakupią bilet na spektakl 22 listopada w Teatrze Polskim otrzymają w prezencie płytę CD „Zodiacus – miłość jest wieczna” - gratis. Bilety na spektakl w cenie 50 zł (plus płyta CD gratis) są do nabycia pod nr tel. 519 177 397, 509 043 150 oraz w kasie Sceny Kameralnej Teatru Polskiego (ul. Świdnicka 28).

Łukasz Wasiuta
Materiały Teatru
16 listopada 2010

Książka tygodnia

Pokusa przebaczenia
Oficyna Literacka Noir Sur Blanc
Donna Leon

Trailer tygodnia

700. Krakowski Salon P...
Anna Dymna
W najbliższą niedzielę 23 stycznia, j...