Bagatela śpiewa w K-805

Teatr Bagatela w Krakowie

W sobotę, 16 czerwca Teatr Bagatela zaprasza na widowisko muzyczne w plenerze oraz piknik pod gołym niebem i wspólne sportowe emocje podczas drugiej polowy meczu Polska : Czechy. "Strefa K-805" znajduje się pod Kopcem Kościuszki przy Alei Waszyngtona 1+.

Jest to nowa przestrzeń Teatru Bagatela zlokalizowana w wyjątkowym miejscu, wśród zieleni i z dala od miejskiego zgiełku. Z czasem stare wojskowe magazyny zostały zaadaptowane na potrzeby teatralnych pracowni i warsztatów, to tam powstają scenografie spektakli Teatru Bagatela, tam też są magazynowane. Docelowo tę przestrzeń zagospodaruje sobie także Melpomena, ponieważ w planach Teatr ma scenę na około 180 miejsc na widowni.

Sobotni koncert "Bagatela śpiewa" będzie pierwszym artystycznym wydarzeniem w tym miejscu.

Integralną częścią tej teatralnej nocy będzie piknik pod gołym niebem oraz wspólne sportowe emocje podczas drugiej polowy meczu Polska : Czechy.

Dojazd na Al. Waszyngtona zapewnia MPK, specjalne autobusy zostaną podstawione o 21.30 na Ulicy Dunajewskiego 2, tam tez powrócą z uczestnikami pikniku około godziny 00:15.

Do udziału w imprezie a także skorzystania z pikniku i przejazdu uprawniają bezpłatne wejściówki, które będą do odbioru w środę, 13 czerwca, od godziny 9.00 w Biurze Rezerwacji Biletów przy ul. Karmelickiej 6 oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle 11.

Aby potwierdzić miejsce w autobusie wystarczy zadzwonić na numer 12 424 52 32 oraz napisać na adres bilety@bagatela.pl.

***

BAGATELA ŚPIEWA w K-805

widowisko muzyczne w plenerze

Reżyseria: Jacek Bała (IV rok reżyserii PWST)

Scenografia: Urszula Czernicka

Reżyseria świateł: Marek Oleniacz

Zaśpiewają:

Magdalena Walach

Krzysztof Bochenek

Anna Branny

Przemysław Branny

Kamila Klimczak

Marcin Kobierski

Paulina Napora

Piotr Różański

Alina Kamińska

Janusz Butrym akompaniament

Sylwia Domin  inspicjent/sufler

(-)
Materiały Teatru
14 czerwca 2012

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia