Bal Glamour online

"Bal w Operze" - reż. Daria Anfelliv - Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

W sobotę, 19 października w Teatrze Nowym, wielkie widowisko "Bal w Operze" w reż. Darii Anfelli i Lecha Raczaka. Dla widzów, którym nie uda się dotrzeć o 18:00 do Wytwórni - transmisja internetowa teatru mody Bal Glamour.

Pokaz inspirowany poematem satyrycznym "Bal w Operze" przygotował awangardowy duet Transmode (Roman Chruściel i Dariusz Jędrzejek).

Teatr mody Bal Glamour będzie transmitowany internetowo przez telewizję INTV. Link: http://www.intv.pl/.

Transmode (Roman Chruściel i Dariusz Jędrzejek) - artyści i niezależni projektanci tworzący unikatowe kolekcje inspirowane sztuką różnych kultur i subkultur. Zawsze kontrowersyjni, ponadczasowi i awangardowi. Styl duetu kipi energią i zmysłowością, ich kostiumy stymulują umysł i ciało. W swoich pokazach zawsze kierują się mottem "tendencje na inną świadomość". Są laureatami wielu prestiżowych nagród i wyróżnień: Specjalna Złota Nitka 2007 - Kolekcja Full Glamour, Honorowa Złota Nitka 2012, Oskary Mody, Moda Media, Oskary Fashion, Fashion Music Film Festiwal. W "Newsweeku" Michał Zaczyński napisał o nich: "Niepokorni, konsekwentni, oddani swojej wizji. Kochani i niezrozumiani - za życia stali się legendą Łodzi". Przygotowany przez nich teatr mody Bal Glamour to wariacja i satyra na temat mody oraz współczesnych i fantastyczno-mitycznych kreacji balowych, wieczorowych i wizytowych.

Widowisko "Bal w Operze" oraz teatr mody Bal Glamour odbywa się w ramach obchodów Roku Tuwima

(-)
Materiał Teatru
18 października 2013

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...