Bankiet w ładnym swetrze i Wycinka

Teatr Soho

Włochate, pstrokate i jednokolorowe, z kaszmiru, poliestru lub wiskozy, do tańca i do różańca i ... w sam raz na bankiet!

Po raz czwarty zapraszamy na najlepszy, jedyny w swoim rodzaju "Bankiet w ładnym swetrze". Impreza dla ludzi ze smakiem i tych zupełnie pozbawionych gustu, miłośników parkietowego szaleństwa i efektywnego podpierania ściany. W programie tańce, hulanki, swawole z zespołem Aviator i DJ Grajkiem Krawcem oraz plebiscyt na najlepszy sweter. Imprezę poprowadzi dziennikarz i telewizyjny showman Filip Chajzer.

Impreza towarzyszy ósmej edycji Przetworów - Rezydencji Twórczego Recyclingu w Soho Factory

Patronat medialny: Pakamera.pl, Example.pl

Start g.20.00 w Teatrze Soho

Wycinka wg Igor Gorzkowskiego, 16 grudnia g.19.30 w Teatrze Soho
„Wycinka" Thomasa Bernharda wraca do teatralnych łask. Po sensacyjną powieść Austriaka sięga reżyser Igor Gorzkowski i wraz z aktorem Andrzejem Mastalerzem przygotowuje czytanie performatywne książki.

Powieść wciągnięta w latach 80. przez wiedeńskich artystów na „indeks ksiąg zakazanych" stanowi bezpardonową diagnozę ówczesnego światka artystycznego pełnego snobów, megalomanów i pozorantów. Za wnikliwą i ironiczną obserwację Bernhard przypłacił towarzyskim wykluczeniem i procesem sądowym o zniesławienie.

Partnerem wydarzenia jest Austriackie Forum Kultury

Wstęp wolny

(-)
Materiał Teatru
10 grudnia 2013

Książka tygodnia

Jak przejąć kontrolę nad światem nie wychodząc z domu
Wydawnictwo Literackie
Dorota Masłowska

Trailer tygodnia