Będzie muzycznie i kolorowo

Familijny Dzień Dziecka - Teatr Capitol w Warszawie

Teatr Capitol zaprasza na Familijny Dzień Dziecka. Najmłodsi mogą m.in. przeżyć niepowtarzalną przygodę z bohaterami bajki "Piękna i Bestia", a także wyruszyć w podróż do Nibylandii z "Piotrusiem Panem".

Tymi spektaklami Teatr będzie świętował nadchodzący Dzień Dziecka. Będzie muzycznie, kolorowo, a na scenie pojawi się wiele tajemniczych postaci. Na małych gości czekają konkursy, nagrody i słodkie upominki.

Familijny Dzień Dziecka w Teatrze Capitol

Są przedstawienia dla dorosłych, są przedstawienia dla dzieci. Rzadko się przecież jednak zdarza, że jedni i drudzy z równym napięciem i radością obserwują to, co się dzieje na scenie! Na dwóch scenach wystawiane są spektakle zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Teatr ten, najmłodszym widzom i ich opiekunom, proponuje wspólne, bajkowe i muzyczne poranki oraz interaktywne spektakle. Wśród teatralnych propozycji znajdują się m.in.: "Piękna i Bestia", bajka "O Smoku i Królu Leniuchu", "Piotruś Pan", czy "Wielka przygoda Małej Księżniczki".

"Piękna i Bestia"

Kto jeszcze nie zna tej bajki o pięknej i dobrej córce, która poszła do pałacu Bestii, aby w ten sposób ratować życie Ojca? - koniecznie musi nadrobić zaległości. "Piękna i Bestia" to przedstawienie wyjątkowe, zarówno dla dzieci jak i ich rodziców - piękne, kolorowe, pełne tajemniczych postaci oraz miłości. W spektaklu tym muzyka i piosenki stanowią mistrzowskie dopełnienie bajecznej historii. Każdy, chociaż raz powinien obejrzeć "Piękną i Bestię" w reżyserii Andrzeja Rozhina.

"Piotruś Pan"

Dorośli mogą przez chwilę powrócić pamięcią do czasu dzieciństwa, stając się dziećmi, a najmłodsi widzowie mają okazję zamienić się w dorosłych - to wszystko za sprawą przedstawienia "Piotruś Pan w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego, który opisuje spektakl słowami: "Tylko u nas! Nibylandia jest stanem radości, latanie - stanem ducha, a Piotruś Pan - każdym z nas!" "Piotruś Pan" to niezapomniana przygoda dla dzieci i dorosłych.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/850431878305956/
Zapowiedź audio: https://www.youtube.com/watch?v=ByufhZUqhr4

Od 29 maja do 2 czerwca Teatr Capitol w Warszawie zaprasza najmłodszych wraz z opiekunami na przedstawienia "Piotruś Pan" oraz "Piękna i Bestia". Więcej informacji oraz rezerwacja biletów na stronie internetowej www.teatrcapitol.pl oraz w Kasie Teatru: 22 620 21 42, bilety@teatrcapitol.pl

(-)
Materiał Teatru
30 maja 2014

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Malta Festival Poznań ...
Michał Merczyński
Dziś ogłaszamy kolejne wydarzenia, kt...