Bilet do teatru za jedyne 250 groszy

"Murzyni" - reż. Iga Gańczarczyk - Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy

BILET ZA 250 GROSZY to powszechna, ogólnopolska akcja umożliwiająca każdemu w Polsce zakup biletu za symboliczne 250 groszy na oferowane przez poszczególne teatry spektakle. Jest to główne wydarzenie obchodów 250-LECIA TEATRU PUBLICZNEGO W POLSCE, angażujące wszystkie teatry publiczne.

Akcja skierowana jest do teatromanów oraz do osób, które do tej pory nie interesowały się teatrem. Celem projektu jest pokazanie roli, jaką we współczesnym życiu społecznym odgrywa teatr jako miejsce refleksji, dyskusji i wymiany poglądów. Wszystkie spektakle będzie można zobaczyć 23 maja - w dzień, który stanie się Dniem Teatru Publicznego.

W ramach wydarzenia, Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza 23maja o godz. 19:00 na spektakl „Murzyni" Jeana Geneta w reż. Igi Gańczarczyk. Jest to jedna z najnowszych premier w repertuarze TPB. Spektakl staje się próbą odpowiedzi na prowokacyjnie postawione przez autora sztuki pytania: Ale co to znaczy Czarny? I w ogóle, jakiego to jest koloru? W sztuce występują aktorki bydgoskiej sceny: Beata Bandurska, Marta Malikowska, Martyna Peszko, Sonia Roszczuk, Małgorzata Witkowska, Anita Sokołowska, Małgorzata Trofimiuk, Fatima Daffe, Elodi Ndoloka Mbezi.

Do rezerwacji i zakupu biletów zapraszamy od 12 maja w kasie TPB (jedna osoba może zakupić najwyżej 5 biletów).

Informacja o biletach

e-mail: bilety@teatrpolski.pl

tel.: 52 339 78 18

od wtorku do piątku w godzinach

otwarcia kasy 12.00-18.00 oraz na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu

więcej: www.teatrpolski.pl

(-)
Materiał Teatru
11 maja 2015

Książka tygodnia

Sztuka aktorska Aleksandry Śląskiej
Uniwersytet Gdański
Marta Cebera

Trailer tygodnia