Bilety także przez telefon

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Część sprzedaży biletów jest realizowana przez nowe kanały dystrybucji biletów, a dodatkowo Teatr Solskiego we współpracy z firmą Vectorsoft udostępnia aplikację do mobilnych zakupów. Osoby lubiące kupować bilety bez konieczności wychodzenia z domu z pewnością skorzystają z nowej możliwości.

Tiketto - bo taką nazwę nosi aplikacja udostępniająca bilety do teatrów z największych polskich miast, powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcą w łatwy i szybki sposób zapoznać się z repertuarem teatrów, dokonać wyboru spektaklu i zakupić bilet. Tiketto obsługuje płatności MasterPass. Aplikacja dostępna jest w systemach Android, iPhone oraz Windows Phone.

Wrzesień okazał się bardzo dobrym miesiącem dla Teatru im. Ludwika Solskiego. Spektakle prezentowane na scenie przy Mickiewicza 4 obejrzało 7497 widzów, a dodatkowo blisko 500 osób zobaczyło spektakl w plenerze na Tarnowskim Rynku.

- To kolejny rekord jaki notujemy w ostatnim okresie, a równocześnie najlepszy wynik w ciągu ostatnich 25 lat - mówi Krzysztof Bogusz Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru Solskiego. Również październik zapowiada się równie rekordowo - widzowie zobaczą blisko 50 spektakli na małej i dużej scenie.

Serdecznie zapraszamy również do wzięcia udziału w promocji "Drugi bilet za 50%". Kup 2 bilety w jednej transakcji, zapłać MasterPass a otrzymasz zniżkę 50% na drugi bilet.

Bilety przez internet na spektakle grane w Teatrze Solskiego można również zakupić za pośrednictwem platformy EKOBILET, która jest zintegrowana z teatralnym profilem na Facebooku, oraz stroną internetową www.teatr.tarnow.pl. Płatności za bilety dokonywane są za pomocą systemu dotpay.pl, a klient otrzymuje bilet na spektakl w formie MMS na swój telefon oraz skrzynkę email.

Zapraszamy do pobrania aplikacji mobilnej Tiketto:

https://www.tiketto.pl/PobierzApke

(-)
Materiał Teatru
7 października 2014

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...