Buffo na Dzień Ojca

"Boeing, Boeing" - reż. Gabriel Gietzky - Teatr Studio Buffo w Warszawie

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Zabierz tatę do teatru! 23 czerwca w Teatrze Studio Buffo będzie można zobaczyć spektakl „Boeing Boeing” - przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie. W tym dniu każdy, kto zjawi się w teatrze ze swoim tatą, będzie mógł skorzystać ze specjalnej promocji i kupić 2 bilety w cenie 1.

„Boeing Boeing" to pełna komicznych pomyłek i zwrotów akcji sztuka pokazująca, do jakiej katastrofy mogą doprowadzić opóźnienia w rozkładzie lotów. Spektakl opowiada historię Maksa (Szymon Bobrowski), którego grafik miłosny regulowany jest przez międzynarodowy rozkład lotów. Maks ma aż trzy narzeczone (Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Katarzyna Ankudowicz), wszystkie są stewardesami, a żadna z nich nie zdaje sobie sprawy z istnienia pozostałych. Lecz co się stanie, kiedy w rozkładzie lotów nastąpią zmiany i wszystkie trzy kobiety „wylądują" w domu Maksa niemal w tym samym czasie? Czy widzowie będą świadkami spektakularnej katastrofy „lotniczej"?

Polska adaptacja kultowej komedii zrealizowana została przez firmę Tito Productions. Autorem przekładu jest Bartosz Wierzbięta, znany z dialogów do filmów animowanych, m.in. „Shrek" czy „Madagaskar". Spektakl wyreżyserował Gabriel Gietzky. W 1991 roku sztuka „Boeing Boeing" została wpisana do księgi Guinnessa za rekordową liczbę wystawień – pokazano ją 17 500 razy w 55 krajach świata. Warszawski spektakl znany z Teatru Buffo grany jest już od 5 lat i niezmiennie gromadzi komplety widzów.

Zapraszamy na spektakl w Dniu Ojca!
23 czerwca, g. 19:00, Teatr Studio Buffo w Warszawie
Kasa Teatru Studio Buffo, ul. M. Konopnickiej 6 tel. 22 625 47 09, 22 339 07 71
Bilety: specjalna oferta z okazji Dnia Ojca - 2 bilety w cenie 1

(-)
Materiał Teatru
12 czerwca 2014

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia