Casting

"Mały Książę" - Gliwicki Teatr Muzyczny

Gliwicki Teatr Muzyczny ogłasza Casting do roli tytułowej w musicalu "Mały Książę", którego premiera planowana jest w maju 2013 roku na scenie GTM

Poszukiwani są chłopcy w wieku od 8 do 12 lat z dobrym słuchem muzycznym. Wszyscy potencjalni wykonawcy muszą być utalentowani artystycznie.

Casting odbędzie się 28 października br. (niedziela) w siedzibie Gliwickiego Teatru Muzycznego przy ul. Nowy Świat 55/57 w Gliwicach.

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: casting@teatr.gliwice.pl najpóźniej do dnia: 24 października br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (Uwaga! Prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Po wysłaniu zgłoszenia, kandydat otrzyma informację zwrotną dot. szczegółów castingu i materiałów potrzebnych do przygotowania się na casting. Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się na casting z osobą dorosłą i z pisemną zgodą rodzica na udział w castingu wraz z jego numerem dowodu osobistego. Jednocześnie informujemy, że teatr nie zwraca kosztów dojazdu na casting i ewentualnego noclegu.

Serdecznie zapraszamy

(-)
Materiały Organizatorów
24 września 2012

Książka tygodnia

Sześć opowieści o tym, jak godnie przeżyć życie
Agencja Dramatu i Teatru "Adit"
Tomasz Kaczorowski

Trailer tygodnia