Casting do musicalu

"Jesus Christ Superstar" - aut. Andrew Lloyd Webber - reż. Tomasz Man - Teatr Muzyczny w Lublinie

Teatr Muzyczny w Lublinie ogłasza casting do musicalu „Jesus Christ Superstar"!

Wiosną 2023 roku w Teatrze Muzycznym w Lublinie odbędzie się premiera legendarnego musicalu Andrew Lloyda Webbera „Jesus Christ Superstar" o ostatnich dniach życia Jezusa Chrystusa, widzianych oczyma jego zwolenników i przeciwników. Spektakl wyreżyseruje Tomasz Man – niekonwencjonalny twórca, który doskonale odnajduje się w każdym gatunku, od słuchowiska radiowego po musical.

Zależy nam na promowaniu młodych, zdolnych artystów, dlatego zapraszamy na casting na wszystkie role śpiewane w musicalu – damskie i męskie.

Casting odbędzie się 24 listopada 2022 r. w godz. 10.00–18.00 w siedzibie Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5.

Prosimy o przygotowanie partii wokalnej wybranej postaci z „Jesus Christ Superstar" oraz innego dowolnego utworu. Teatr zapewnia akompaniatora. Teatr nie zwraca kosztów podróży i ewentualnego noclegu.

Na zgłoszenia zawierające: informacje o wybranej roli, CV i zdjęcie portretowe czekamy do 21 listopada 2022 r. Prosimy je wysłać pocztą na adres: Teatr Muzyczny w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-029 Lublin lub mailem na adres:
sekretariat@teatrmuzyczny.eu.

Nadia Gruszka
Teatr Muzyczny w Lublinie
9 listopada 2022
Portrety
Tomasz Man

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...