Chodź do Teatru Capitol

50. Międzynarodowy Dzień Teatru

Teatr Capitol bierze udzial w akcji "Chodź do teatru", organizowanej z okazji 50. Międzynarodowego Dnia Teatru. Z tej okazji zaprasza do skorzystania z rabatu na wybrane spektakle!

Z okazji 50. Międzynarodowego Dnia Teatru Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Teatr Capitol zaprasza do wspólnej akcji "Chodź do teatru! TISZ: Teatr i Szkoła", umożliwiającej aktywną współpracę pomiędzy uczniami, nauczycielami oraz pracownikami teatru, dzięki której młodzi ludzie poznają teatr ze wszystkich stron: od repertuaru, po zaplecze artystyczne, organizacyjne i techniczne. Teatry warszawskie, również Teatr Capitol otwierają się na działania dla młodej publiczności, przygotowując ofertę specjalnie dla młodych ludzi.

Teatry warszawskie zostały zaproszone do przygotowania w dniach 27-30 marca 2011 różnych działań –warsztatów, spektakli, spotkań, konsultacji, wykładów, wycieczek po teatrze – i samodzielnie decydowały o swojej ofercie edukacyjnej, która powinna podkreślić odrębność i specyfikę sceny. 

W wydarzeniu zorganizowanym na 50. Międzynarodowy Dzień Teatru biorą udział 24 warszawskie teatry, wśród niech jest również Teatr Capitol.

Rezerwacji miejsc na hasło CHODŹ DO TEATRU! można dokonywać w poszczególnych teatrach mailowo lub telefonicznie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.instytut-teatralny.pl

"Chodź do Teatru" - w następujących dniach:
27 marca, godz. 19:00 Dziwna Para
28 marca, godz. 19:00 Dziwna Para
1 kwietnia, godz. 9:00 i 11:00 Carmen

Agnieszka Trojanek
Materiały Teatru
22 marca 2011

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Malta Festival Poznań ...
Michał Merczyński
Dziś ogłaszamy kolejne wydarzenia, kt...