Chodź do teatru!

Konkurs dla licealistów - Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ogłasza konkurs dla młodzieży z warszawskich szkół średnich na najciekawszy spot filmowy, promujący aktywność teatralną i wykorzystujący hasło "Chodź do teatru!"

Konkurs jest częścią pierwszej warszawskiej akcji pod hasłem: "Chodź do teatru!" zaplanowanej w związku z Międzynarodowym Dniem Teatru, który przypada 27 marca. Czas trwania spotu: maks. 90 sekund, rozdzielczość PAL, nośnik i format DVD. Spot w 3 egzemplarzach należy do dn. 18 marca 2011 r. przesłać/dostarczyć na adres:

Justyna Sobczyk
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
ul. Jazdów 1, 00-467 Warszawa

Finał konkursu odbędzie się 29 marca w sali Instytutu Teatralnego. W programie pokaz najlepszych filmów i wręczenie nagród - niespodzianek. Wyboru spotów dokona jury w składzie: Maciej Nowak (dyrektor Instytutu Teatralnego), Maciej Jakubczyk (Gutek Film), Wojtek Ziemilski (performer).

Akcja "Chodź do teatru!" obejmuje ofertę przygotowaną przez 22 warszawskie teatry, złożoną z różnych działań teatralnych dla licealistów i studentów (m.in. warsztaty, spotkania z artystami, zwiedzanie teatru, spektakle, próby otwarte). Szczegóły akcji od 7 marca na stronie www.instytut-teatralny.pl.

Więcej informacji pod nr tel. 22 501 70 33, e-mail: jsobczyk@instytut-teatralny.pl

(-)
Materiały Organizatora
17 marca 2011

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia