Co powie widz?

ankieta Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Ponad dwadzieścia pytań znalazło się w ankiecie, którą przygotowano na zlecenie Tarnowskiego Teatru. Placówka chce w ten sposób dowiedzieć się, co o jej ofercie myślą widzowie - które spektakle są ich zdaniem ciekawe, jakie przedsięwzięcia artystyczne powinien organizować teatr. Ankietę można wypełnić w Internecie

Jaki teatr dla Tarnowa? Jakie są oczekiwania widzów? Jakie spektakle chcą oglądać mieszkańcy Tarnowa i regionu? Dyskusji o formule teatru ciąg dalszy, ale tym razem Tarnowski Teatr zaprasza do rozmów teatralną publiczność. - Chcemy poznać opinie widzów, dlatego będziemy prowadzić przez kilka najbliższych tygodni szerokie badania ankietowe, które pozwolą lepiej poznać teatralne preferencje tar-nowian. Badania będą prowadzone zarówno tradycyjnie, jak i przez Internet - mówi Rafał Balawejder, pełniący obowiązki dyrektora Tarnowskiego Teatru.

Ankieta zawiera ponad dwadzieścia pytań dotyczących m.in. oceny repertuaru tarnowskiej sceny, ulubionych aktorów czy też tych polskich aktorów, których... tarnowska publiczność chętnie widziałaby w tymże zespole. Są też pytania o typ spektakli oglądanych najchętniej, o inne przedsięwzięcia, które teatr mógłby częściej realizować, o to, czym widzowie kierują się, wybierając konkretny spektakl z proponowanego repertuaru. Widzowie mogą także ocenić stronę internetową teatru; określić wysokość kwoty, którą jednorazowo mogą przeznaczyć na bilety do teatru; podpowiedzieć zmiany.

Ankieta jest anonimowa. Wśród osób, które wezmą udział w badaniu i zechcą podać swoje dane, zostaną rozlosowane wejściówki na wybrane spektakle. Teatr czeka na wypełnione ankiety do 30 września br.

Dorota Jucha
Temi
27 sierpnia 2011

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...