Co z tą miłością?

"I love you" i "Boeing Boeing" w Studio Buffo

Już we wrześniu Teatr Studio Buffo zaprasza na swoje najlepsze komedie "I love you" oraz "Boeing Boeing". Wiadomo, że nasze ulubione historie to te z Amorem w tle. Przedstawienia w Buffo opowiadają o różnych odcieniach miłości w sposób dowcipny i z przymrużeniem oka.

„I love you” i „Boeing Boeing” to adaptacje teatralnych przebojów z Broadway’u. Spektakle od lat grane są z sukcesami na największych scenach świata. „Boeing Boeing” w 1991 roku został wpisany do księgi Guinessa z powodu rekordowej liczby wystawień, a podczas przedstawień „I love you” aż 61 razy doszło do prawdziwych oświadczyn, zakończonych wyłącznie happy endem! Obie sztuki zagościły na deskach teatralnych w Polsce dzięki firmie producenckiej Tito Productions i niezmiennie od dat swoich premier cieszą się sympatią publiczności.

W muzycznym spektaklu „I love you” obejrzymy szereg scenek oraz wysłuchamy ponad 20 piosenek, które poprowadzą nas od zakochania, pierwszych kłótni przez ślub i pożycie małżeńskie aż po wspólną starość. Sztuka jest zabawnym, ciepłym i przede wszystkim trafnym komentarzem do różnych etapów życia we dwoje. W obsadzie spektaklu znajdują się: Elżbieta Romanowska, Magdalena Smalara/Ewa Konstancja Bułhak, Rafał Królikowski, Rafał Ostrowski/Mariusz Kiljan.

„Boeing Boeing” to z kolei pełna zabawnych pomyłek i zwrotów akcji farsa, historia Maksa (Szymon Bobrowski) i jego trzech równoległych narzeczonych-stewardes (Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Katarzyna Ankudowicz). Czy Maksowi uda się wybrnąć z kłopotów, kiedy w rozkładzie lotów nastąpią drobne, nieoczekiwane zmiany?

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś o miłości, ale boją się zapytać, zapraszamy na wrześniowe spektakle do Teatru Studio Buffo.

Terminy wrześniowych przedstawień:

„I love you” 5,6,7 września godz. 19:00

„Boeing Boeing” 11,12,13 września godz. 19:00

(-)
Materiały Teatru
20 sierpnia 2012

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia