"Depresja komika" w Adrii

Co zrobić, kiedy zawodowo rozśmiesza się ludzi, a jednocześnie cierpi na depresję i czeka na najważniejszy występ w życiu?

Najlepiej jest zwrócić się do terapeuty. Wspólny spektakl teatrów Polonia i Montownia będzie można zobaczyć w kinoteatrze Adria 25 listopada o godz. 19.

- W "Depresji Komika" występują Adam Woronowicz i Rafał Rutkowski - mówi Cezary Sadowski z Impresariatu Artystycznego Adria. - A reżyserem jest Michał Walczak.

Głównym bohaterem jest Gustaw, który zarabia na życie rozśmieszaniem ludzi. - Odnosi sukcesy w tym co robi, dba o dobry nastrój innych, pociesza ich i daje nadzieję - wyjaśnia Sadowski. - Tak przynajmniej wszystko wygląda z zewnątrz. Na 24 godziny przed bardzo ważnym występem zostaje zdiagnozowana u niego depresja. Trafia do terapeuty, a zmierzenie się z tym jest najtrudniejszym wyzwaniem przed jakim staje.

Bilety na spektakl "Depresja Komika", który opowiada o kulisach showbiznesu można kupić w kinoteatrze Adria, salonie prasowym Empik oraz na stronach internetowych biletyna.pl i eBilet.pl. Kosztują od 70 do 90 zł.

Katarzyna Dworska
Gazeta Pomorska
25 listopada 2014

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia