Dodatkowe pokazy spektaklu

Marta Ziółek "ZRÓB SIEBIE", Komuna// Warszawa

Komuna// Warszawa zaprasza na specjalne, dodatkowe pokazy spektaklu ZRÓB SIEBIE wg choreografii i koncepcji Marty Ziółek, której towarzyszy pięcioro performerów i performerek. ZRÓB SIEBIE to znakomicie przyjęta pierwsza w sezonie 2016 odsłona projektu „Przyszłość”. Tym razem jest to cykl poświęcony >realnym utopiom<.

ZRÓB SIEBIE zaczyna się od treningu, nakazu i cielesnej rzeźby. Obiektem eksperymentu jest grupa pięciorga perfomerów i performerek, którzy na czas performansu przybierają imiona: High Speed, Coco, Lordi, Glow oraz Beauty. Moderatorką i przewodniczką po tym doświadczeniu jest Marta Ziółek jako Angel Dust. Znajdujemy się gdzieś między siłownią, imprezą techno a korporacyjnym kościołem mindfulness.

ZRÓB SIEBIE to utopia, wytwarzająca własny styl, język oraz seksualność. Proces ciągłego przekształcania tożsamości, która nigdy nie osiąga ostatecznego kształtu. To rodzaj tripu, który ciało zamienia w maszynę. Indywidualne cielesne monologi przenikają się tu z hybrydowym treningiem grupowym i transową praktyką złożoną z rave, jogi kundalini, latino flow i dancehallu.

ZRÓB SIEBIE to gang, który do muzyki Lutto Lento bezustannie stwarza się i transformuje.

Marta Ziółek ZRÓB SIEBIE
4 i 5 czerwca 2016 (sb., nd.), g. 19.00
Lubelska 30/32, sala Komuny// Warszawa

(-)
Materiał Teatru
31 maja 2016

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia