Dodatkowe terminy "Upiora w operze"

warto zarezerwować bilety - od września ceny będą wyższe

Najnowszy musical Opery i Filharmonii Podlaskiej cieszy się ogromnym powodzeniem. Od premiery (24 maja) na "Upiora w operze" sprzedano 14 tysięcy biletów. Aż 6 tysięcy zostało zarezerwowanych.

- Ponieważ zainteresowanie "Upiorem" wciąż rośnie, a wolnych miejsc na czerwcowe spektakle już nie ma, zdecydowaliśmy się na dwa dodatkowe pokazy tego wyjątkowego przedstawienia - informuje Dorota Sawicka z opery.

Musical Andrew Lloyda Webbera będzie można obejrzeć także 26 i 27 czerwca, o godz. 19, na dodatkowych spektaklach. Kasa przy ul. Odeskiej 1 sprzedaje na te przedstawienia bilety i przyjmuje rezerwacje.

Obecnie w kasie bilety kosztują - normalne: 100 zł, 80 zl, 75 zl i 45 zl, a ulgowe: 90 zl, 70 zł, 60 zł i 35 zł. Kupując przez internet należy pamiętać, że ceny są wyższe od podanych (od 1,50 do 6,50 zł) ze względu na prowizję dla serwisu Bilety24.pl, z którego korzysta opera.

Zakupy wejściówek na "Upiora w operze" czy "Korczaka" który wraca na scenę po wakacjach, warto zaplanować wcześniej. Od 1 września zmienia się bowiem cennik. Wówczas bilety na wszystkie wydarzenia w operze będą droższe średnio o 20 procent.

Do końca sierpnia będą one sprzedawane po obecnych niższych cenach.
"Dodatkowe terminy Upiora w operze"

(ak)
Kurier Poranny
10 czerwca 2013

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia