Dodatkowe upiory

"Upiór w operze" - reż. Wojciech Kępczyński - Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Były kolejki po bilety na musical „Korczak" i operę 'Straszny dwór", teraz ustawiają się po bilety na musical „Upiór w operze".
Od dnia premiery – 24 maja – do dnia dzisiejszego – 5 czerwca – sprzedanych zostało prawie 14 tysięcy biletów. Aż 6 tysięcy biletów zostało zarezerwowanych. Ponieważ zainteresowanie „Upiorem" wciąż rośnie, a wolnych miejsc na czerwcowe spektakle już nie ma w sprzedaży, dyrekcja Opery i Filharmonii Podlaskiej zdecydowała się na dwa dodatkowe pokazy tego wyjątkowego przedstawienia.

Musical Andrew Lloyda Webbera można będzie obejrzeć także 26 i 27 czerwca na dodatkowych spektaklach. Już dzisiaj kasa przy ulicy Odeskiej 1 sprzedaje na te przedstawienia bilety i przyjmuje rezerwacje.
W związku z tym, że od 1 września obowiązywać będzie nowy cennik biletów w Operze i Filharmonii Podlaskiej, wychodzimy naprzeciw naszym widzom. Do końca sierpnia będzie można kupić bilet w preferencyjnej cenie, natomiast po tym terminie wprowadzony zostanie nowy cennik.
„Stare" ceny obowiązywać będą na bilety wykupione do 31 sierpnia 2013 roku, nawet jeżeli dotyczyć one będę późniejszych terminów. Warunkiem jest wykupienie biletu do końca sierpnia.
W przypadku rezerwacji dokonanych do 4 czerwca nadal obowiązują ustalone wcześniej zasady i ceny.

(-)
Materiał Opery
6 czerwca 2013

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia