Dodatkowy spektakl

"Upiór w operze" - reż. Wojciech Kępczyński - Opera i Filharmonia Podlaska

Z powodu dużego zainteresowania musicalem „Upiór w operze", dyrekcja Opery i Filharmonii Podlaskiej podjęła decyzję o wprowadzeniu do repertuaru dodatkowego spektaklu 25 czerwca we wtorek o godzinie 19:00.

W rolę Upiora wcieli się Damian Aleksander, Christine – Paulina Janczak, Raoula zagra Rafał Supiński.

Widowisko prezentowane w Operze i Filharmonii Podlaskiej jest produkcją oryginalną Teatru Muzycznego ROMA. Reżyserem wielkiego hitu i jak dotąd największego sukcesu kasowego tej sceny jest dyrektor TM ROMA Wojciech Kępczyński. Ostatni spektakl zagrano w Teatrze Muzycznym ROMA 6 czerwca 2010 roku. Popularny i wielokrotnie nagradzany musical oparty na kanwie powieści „Upiór opery" Gastona Lerouxa powrócił na scenę Opery i Filharmonii Podlaskiej – w nowej, spektakularnej odsłonie. W Białymstoku budzi także bardzo duże zainteresowanie, stąd dodatkowe spektakle. Na przedstawienia 26 i 27 czerwca zostało tylko po kilkadziesiąt biletów.

Do tej pory – od dnia premiery 24 maja – sprzedano 15 i pół tysiąca biletów na ten musical. 7 tysięcy biletów jest zarezerwowanych.

Przypominamy, że do końca sierpnia będzie można kupić bilety w Operze i Filharmonii Podlaskiej w preferencyjnej cenie, natomiast po tym terminie wprowadzony zostanie nowy cennik.

„Stare" ceny obowiązywać będą na bilety wykupione do 31 sierpnia 2013 roku, nawet jeżeli dotyczyć one będę późniejszych terminów. Warunkiem jest wykupienie biletu do końca sierpnia.

Dorota Sawicka
(na podstawie materiałów Teatru)
13 czerwca 2013

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia