Dzień Kobiet w Teatrze Dramatycznym

"Tango Prohibicja" - reż. Maciej Zakliczyński - Teatr Dramatyczny w Białymstoku

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza do wspólnej zabawy z okazji Dnia Kobiet. Z związku z 8 marca, z myślą o wszystkich paniach zostały przygotowane specjalne niespodzianki.

Z okazji Dnia Kobiet Teatr zaprasza na dwa spektakle. O godz. 17.00 widzowie będą mieli okazję obejrzeć spektakl "Gąska" Nikołaja Kolady. Bilety na to przedstawienie są już wyprzedane. Wciąż można jeszcze kupić wejściówki na "Tango Pohibicja" Macieja Zakliczyńskiego: spektakl z muzyką na żywo, w którym dominują elementy musicalu

i kabaretu, bazujące na polskich piosenkach z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Początek o godz. 19.30.

Po obydwu spektaklach odbędzie się losowanie upominków, przekazanych przez sponsorów Teatru. Tego wieczoru oprócz wrażeń teatralnych, pojawi się więc także okazja do zdobycia atrakcyjnych prezentów. Upominki zostały przygotowane specjalnie z myślą o kobietach.

Do zdobycia będą miedzy innymi vouchery do restauracji czy zaproszenia na zabiegi kosmetyczno-fryzjerskie. Widzowie będą także mieli okazję otrzymać zaproszenie do Hotelu Branicki. Dodatkowo w przerwie spektaklu "Tango Prohibicja" odbędzie się pokaz tańca w wykonaniu profesjonalnych tancerzy ze Studia Tańca AfroLatin.

Partnerami Dnia Kobiet w Teatrze Dramatycznym są: AfroLatin Studio Tańca, Kontri - producent bielizny damskiej - producent bielizny, Hotel Branicki, Gawra - sklep turystyczny, Hurtownia rajstop Emma, Perfumeria Douglas, Yves Rocher, N.E.W.S. Cosmetics, Organique, Salon fryzjersko-kosmetyczny Kameleon, Fryzella, Ralf & Jack - salon fryzjerski, Salon fryzjerski "Szalone nożyczki", Bella Vita, Pijalnia Czekolady E.Wedel, Wariatka Cocktail Bar & Restaurant, KOKU Sushi, Selgros Cash & Carry, Domimaks, Florentyna oraz Firma Sm-art.

Bilety na spektakle dostępne są w Kasie Teatru, w godz. 14.00 - 20.00 (tel. 74 99 175) oraz na www.dramatyczny.pl/bilety.

(-)
Materiał Teatru
5 marca 2014

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia