Dzień otwarty

Teatr Wolandejski zaprasza

Teatr Wolandejski zaprasza wszystkich do udziału w Dniu Otwartym, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 5 października 2014 roku, w siedzibie Teatru na warszawskim Ursynowie (Dom Kultury Stokłosy, ul. Lachmana 5).

Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli wziąć udział w prowadzonych przez członków Teatru warsztatach aktorskich, nauczyć się podstaw stepowania oraz dołączyć do lekcji tańca.

Naszych najmłodszych widzów zapraszamy na warsztaty aktorsko-ruchowe, które poprowadzą reżyser i aktorzy Teatru, oraz na dwie sesje czytania bajek i baśni, które specjalnie na tę okazję przygotowali nasi aktorzy.

Zwieńczeniem Dnia Otwartego będzie spektakl "Tren dla dwunogów". Jest to historia piątki ludzi uwięzionych w zasypanej warszawskiej piwnicy po nagłej apokalipsie, jaka dotknęła świat. Pod gruzowiskiem zawalonych wieżowców bohaterowie tej czarnej komedii starają się dokonać niemożliwego: ocalić kulturę w sytuacji, gdy działa już tylko natura.

Wstęp na wszystkie wydarzenia Dnia Otwartego jest wolny. W celu zagwarantowania sobie udziału w wybranych zajęciach zalecamy wcześniejszą rejestrację mailową pod adresem dorota.lipska@wolandejski.pl. Bezpłatne wejściówki na spektakl należy rezerwować za pośrednictwem strony Evenea.pl: http://tren-dla-dwunogow-5-10.evenea.pl/.

Dodatkowe informacje: dorota.lipska@wolandejski.pl.

(-)
Materiał Teatru
4 października 2014

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki w Warszawie
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

„Tootsie" – reż. Magda...
Magdalena Piekorz
„Tootsie" jest to historia opowiadają...