Dziś "Kibice" Teatru Tomasza Mędrzaka

3. Jesienne Spotkania Teatralne "Po co komu teatr?"

Gdzie leży granica między zdrowym zainteresowaniem sportem, a kibicowaniem, które staje się istotą i sensem życia? Takie pytanie stawia bułgarski dramatopisarz Elin Rachnew w swej komedii "Kibice", którą 10 października w polkowickim kinie zaprezentują aktorzy Teatru TM z Warszawy.

Przedstawienie zostanie zaprezentowane w ramach III Jesiennych Spotkań Teatralnych "Po co komu teatr?", których organizatorem jest Polkowickie Centrum Animacji. 

"Kibice", to niezwykle zabawna, ale i gorzka opowieść o dwóch muzykach w średnim wieku, dla których piłka nożna, sukcesy i porażki ich ukochanej drużyny stanowią treść życia. Los nie był dla nich dotychczas łaskawy, w realnym życiu wciąż są "na aucie" ale wierzą, że kiedyś muszą wygrać, że padnie i dla nich ten złoty gol. 

W spektaklu grają aktorzy znani przede wszystkim z małego ekranu: Tomasz Mędrzak, którego publiczność zapewne pamięta jako Stasia z pierwszej ekranizacji powieści H. Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy" oraz Leszka Talara z serialu "Dom", Cezary Morawski, występujący w takich telewizyjnych produkcjach jak "Na wspólnej", "M jak miłość", "Klan", oraz Agnieszka Sitek przez kilka lat związana z telenowelą "Złotopolscy".

Bilety na spektakl (30/35 zł) do kupienia w kasach Polkowickiego Centrum Animacji: 

- w Ośrodku Kultury (ul. Skalników 4),

- w Kinie (ul. Dąbrowskiego 1),

- w Galerii "Rynek 26".

Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów: 76 746 88 14. Oficjalna strona internetowa polkowickiego festiwalu: pocokomuteatr.pl

(-)
Materiał Organizatora
10 października 2012

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Miłość do trzech pomar...
Zbigniew Głowacki