Ewa Dałkowska gościem cyklu „Moja Historia”

Polskie Radio RDC i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Polskie Radio RDC i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zapraszają do wysłuchania rozmowy z Ewą Dałkowską. Otwarte spotkanie z cyklu „Moja Historia”, którego gospodarzem jest dziennikarz Rozgłośni - Mike Urbaniak, odbędzie się w środę 22 kwietnia o godz. 19:00. Nagrania na antenie RDC będzie można wysłuchać w poniedziałek 27 marca po godz. 21:00.

„Moja Historia" to rozpoczęty w marcu ub.r. cykl rozmów z najwybitniejszymi artystami polskiego teatru, którzy opowiadają o swoim życiu na scenie i w kulisach. O ludziach, którzy ich otaczają – swoich mistrzach i przyjaciołach oraz o tym, co ich ukształtowało i co jest im bliskie. Od stycznia 2015 r. kuratorem i prowadzącym jest dziennikarz kulturalny Polskiego Radia RDC – Mike Urbaniak. Spotkania z aktywnym udziałem publiczności odbywają się raz w miesiącu. Biograficzne opowieści bohaterów opatrzone są materiałami ikonograficznymi, a także specjalnie nagranymi materiałami filmowymi.

Wstęp na spotkanie z Ewą Dałkowską – aktorka teatralną, radiową i filmową jest bezpłatny. Rezerwacja miejsc pod adresem: bilety@instytut-teatralny.pl lub telefonicznie – (22) 501 70 02. Rozpoczęcie o godz. 19:00 w Instytucie Teatralnym przy ul. Jazdów 1 w Warszawie. Retransmisja spotkania na antenie RDC w audycji „Pan od Kultury" w poniedziałek 27 kwietnia o godz. 21:00.

Mike Urbaniak jest dziennikarzem kulturalnym, krytykiem teatralnym, autorem rozmów z wybitnymi postaciami polskiej kultury, głównie teatru. Współpracuje w wieloma tytułami prasowymi. W Polskim Radiu RDC prowadzi m.in. autorski program „Pan od kultury" nadawany w każdy poniedziałek o godz. 20:00 do 22:00 oraz w wersji półgodzinnej od wtorku do czwartku o 17:30.

(-)
Materiał Organizatora
21 kwietnia 2015

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...