Ferie w foyer, na scenie i za kulisami

Warszawskie teatry dzieciom

Podczas ferii w Warszawie spektaklom dla najmłodszych towarzyszą ekstra atrakcje - niskie ceny biletów, wizyty za kulisami i dyskoteka na scenie. W teatrach ferie to czas atrakcji dla widzów

W foyer Baja zimowe schronienie znalazły ryby, ssaki i ptaki autorstwa mistrza Wilkonia. Ich niezwykłe kształty i kolory intrygują teatralną publiczność na równi z akcją spektakli. Dodatkowo, w zimowej przerwie od szkoły bilety kosztują nieco taniej niż zwykle. - To zachęta dla opiekunów dzieci, by z okazji ferii zafundowali swoim pociechom wyprawę do teatru - wyjaśniają gospodarze.

Z kolei Lalka kusi widzów warsztatami teatralnymi i spotkaniami z aktorami po każdym przedstawieniu, a Teatr Narodowy zaprasza na wycieczkę po niedostępnych na co dzień zakamarkach.

Za to w kochającej muzykę i śpiew Rampie z okazji "Zimy w mieście" czwartkowy spektakl zakończą wspólne śpiewy oraz tańce aktorów i widzów. Warto być jednym z nich.

Wystawa prac Józefa Wilkonia, foyer Teatru Baj, ul. Jagiellońska 28, wstęp wolny, do czwartku, 10.03;
Pokaz technik i efektów teatralnych, Teatr Lalka, pl. Defilad 1, w cenie biletu na spektakle do niedzieli (27.02);
Ferie w Teatrze Narodowym, Teatr Narodowy, pl. Teatralny 3, wstęp wolny, rezerwacje: tel. 22 692 07 40
Zabawa i dyskoteka po spektaklu "Tajemniczy ogród", Teatr Rampa, ul. Kołowa 20, zabawa w cenie biletu na spektakl, rezerwacje: tel. 22 619 12 21

Ar
Zycie Warszawy
22 lutego 2011

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...