Finał 9. akcji charytatywnej Domeyko Dzieciom

Scena Oficyna w Teatrze Kamienica

25 stycznia 2014 r. o godz. 12:00 na Scenie Oficyna w Teatrze Kamienica odbędzie się koncert finałowy 9. akcji charytatywnej organizowanej przez Zespół Szkół nr 51 im. I. Domeyki w Warszawie - "Domeyko Dzieciom". Gwiazdą koncertu będzie Natalia Kukulska, a całe wydarzenie poprowadzi Maciej Rock.

Akcja "Domeyko Dzieciom" zrodziła się z potrzeby serca uczniów Zespołu Szkół nr 51 w 2004 roku. Celem przedsięwzięcia jest zebranie pieniędzy na leczenie chorych dzieci. W tym roku środki trafią do Olgi (1 rok) - chorej na nowotwór złośliwy oka prawego i Aleksandry (3 latka) - cierpiącej na dysgenezję przedniego odcinka obu oczu.

Akcja zawsze trwa 5 dni, od poniedziałku do piątku danego tygodnia i kończy się uroczystym koncertem w sobotę. W tym czasie w szkole odbywają się m.in.: spotkania ze znanymi ludźmi, rozgrywki sportowe, warsztaty taneczne, można odwiedzić sklepik z gadżetami, czy też kawiarenkę "Domeyko Cafe", a także wziąć udział w nocnych maratonach filmowych "Domeyko nocą".

W tym roku akcja "Domeyko Dzieciom" rozpoczęła się 20 stycznia (poniedziałek) turniejem "Być jak mężczyzna" z udziałem Moniki Mrozowskiej, Joanny Trzepiecińskiej, Beaty Ścibakówny, Doroty Williams.

Gwiazdą finałowego koncertu, który odbędzie się 25 stycznia (sobota) będzie Natalia Kukulska.

Bilety do nabycia za pośrednictwem strony internetowej: www.ddzieciom.pl lub telefonicznie pod numerem: 510 608 472.

Czwartek 23.01.2014

1. Warsztaty taneczne z Klaudią Korubą (Jadźką - program You can dance) 9:00-11:30.

2. Czarne złoto, czyli co napędza świat? Spotkanie z Wiceprezesem Grupy LOTOS S.A. Maciejem Szozdą z udziałem Szefa Biura Technologii Grupy LOTOS S.A. mgr inż. Janem Biedroniem 11:45-13:25.

3. Nocny maraton filmowy "Domeyko nocą" (godz. 19:00-7:00; pierwsze i drugie klasy Gimnazjum).

Sobota 25.01.2014

Koncert finałowy w Teatrze Kamienica 12:00-15:30

Prowadzący: Maciej Rock

Koncert Natalii Kukulskiej

Wystąpią również zaproszeni goście: Bartek Kuśmierczyk, Agnieszka i Grzegorz Cherubińscy, zespoły Studia taneczno - aktorskiego Hanny Kamińskiej, "Follow the Beat" oraz Uczniowie Zespołu Szkół nr 51 im. I. Domeyki.

(-)
Materiał Teatru
24 stycznia 2014

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...