Finał konkursu "Polowanie na motyle II"

Teatr Soho, Teatr Ochoty w Warszawie

Poszukiwania aktorów do spektaklu "33 powieści, które każdy powinien znać" powoli dobiegają końca. 20 grudnia grupa kilkunastu aktorów zaprezentuje swoje etiudy w Teatrze Soho i zawalczy o miejsce w obsadzie najnowszego spektaklu Teatru Ochoty.

Teatr Soho zaprasza 20 grudnia o godzinie 19.30 na finał konkursu aktorskiego POLOWANIE NA MOTYLE II. Szesnastu młodych aktorów i aktorek podczas otwartego zaprezentuje szesnaście krótkich etiud aktorskich stworzonych na kanwie własnych sów. Nad pracą młodych twórców czuwał Igora Gorzkowski, dyrektor artystyczny teatru. Po pokazach reżyser wybierze sześć osób, które zagrają w najnowszej produkcji Teatru Ochoty. Pełną obsadę spektaklu poznamy w styczniu 2015 roku.

POLOWANIE NA MOTYLE II to kolejna odsłona konkursu organizowanego przez Teatr Ochoty z myślą o młodych twórcach poszukujących miejsca do artystycznego rozwoju. Zwyciężczynią pierwszej edycji jest Anika Idczak, studentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Laureatka "Polowania na motyle" zadebiutuje reżysersko na scenie Teatru Ochoty w kwietniu 2015 roku.

Wstęp na pokazy jest bezpłatny.

(-)
Materiał Teatru
20 grudnia 2014

Książka tygodnia

Jak przejąć kontrolę nad światem nie wychodząc z domu
Wydawnictwo Literackie
Dorota Masłowska

Trailer tygodnia