Finałowe emocje

Konkurs Piosenki Aktorskiej w Teatrze Kamienica

Już wkrótce poznamy zwycięzcę Konkursu Piosenki Aktorskiej. Organizator - Fundacja Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy i Partner Strategiczny Teatr Kamienica

W finale wystąpi sześć osób, które zaprezentują swoje umiejętności wokalne i interpretacyjne. Dzięki nim Teatr Kamienica na jeden wieczór zamieni się w amatorską scenę muzyczną, a polska piosenka aktorska wypełni przestrzeń Piwnicy Warsza. Nie może tam zabraknąć publiczności - miłośników Kabaretu Starszych Panów, a także wielbicieli twórczości takich artystów jak Michał Bajor, Kinga Preis, Katarzyna Groniec czy Maria Peszek.

Jurorzy staną przed dużym wyzwaniem, aby wyłonić zwycięzcę, bowiem poziom uczestników konkursu jest wysoki. Dwoje z nich to laureaci muzycznych programów telewizyjnych: „Szansy na sukces” oraz „Drogi do gwiazd”. Największy talent otrzyma  nagrodę Grand Prix. Dodatkowo wręczone zostaną statuetki. Członkami jury są: Andrzej Leśniewski - opiekun literacki Teatru Kamienica, Katarzyna Głowacka – prezes fundacji ECSP,  Beata Szymańska
Finał Konkursu Piosenki Aktorskiej odbędzie się 18 października o godz.17.30 w Teatrze Kamienica ul. Solidarności 98
 
Patronem medialnym konkursu są: gazeta „Echo Miasta”, portal warszawa.pl oraz Dzielnica Śródmieście.

Organizatorami Konkursu Piosenki Aktorskiej są: fundacja Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy oraz Teatr Kamienica.

Fundacja  Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy istnieje od lutego 2008 roku. Swoją ofertę kieruje do osób dojrzałych, aktywnych zawodowo. Fundacja organizuje różnego rodzaju warsztaty artystyczne, dzięki którym ich uczestnicy mają okazję pozbyć się stresu oraz negatywnych emocji.

„Ten teatr jest dla Warszawy, mego ukochanego miasta, w którym się urodziłem, wychowałem i związałem na dobre i na złe. Dla Warszawy, która kiedyś była wspaniała - w okresie międzywojennym nazywano ją Paryżem Północy. Potem zniszczyła ją wojna. Nasza kamienica jednak ocalała. To dla mnie znak. Nie jestem dyrektorem, ...ale po prostu ojcem tego teatru.”

Gala Konkursu Finałowego odbędzie się dnia 18 października 2010 r.
W Teatrze Kamienica (Piwnica Warsza), ul. Al. Solidarności 92 albo 8
(wejście od kasy biletowej)

Galę Finał rozpocznie Pan Emilian Kamiński, Dyrektor Teatru Kamienica.
Następnie odbędą się występy uczestników Konkursu Piosenki Aktorskiej.

Serdecznie Zapraszam Emilian Kamiński.

Oprac. GG
Materiały Teatru
15 października 2010

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...