Gościnnie we Współczesnym

"Old Love" - reż. Andrzej Chichłowski - Teatr Kamienica, Warszawa

Aktorkę znaną z serialu "Klan" - Małgorzatę Ostrowską - Królikowską oraz Artura Barcisia będzie można zobaczyć 3 lutego w szczecińskim Teatrze Współczesnym (o godz. 17.30 i 20) w sztuce Norma Fostera - "Old love".

Spektakl to wdzięczna komedia, która opowiada o miłości, lęku i poszukiwaniu szczęścia. Oto Bud (Barciś) i Molly (Ostrowska-Królikowska) wiele już przeżyli, są lub byli w jakichś związkach, mają dzieci, w perspektywie być może także wnuki. Mają określony status społeczny i miejsce w hierarchii. Są poważnymi, dojrzałymi i przede wszystkim odpowiedzialnymi ludźmi. Nieprzerwanie jednak los przecina ich drogi... To opowieść o rodzącej się miłości dojrzałych ludzi, którzy z każdym kolejnym spotkaniem otwierają się coraz bardziej, zrzucając wstyd. Ktokolwiek kiedykolwiek twierdził, że dojrzała miłość nie może być namiętna, emocjonalna i paraliżująca powinien obowiązkowo zobaczyć ten spektakl.

Bilety na spektakl można nabyć w kasie wspomnianego teatru oraz internetowo: www.biletyna. pl, www.kupbilecik.pl, zamówienia zbiorowe - u organizatora pod numerem tel. 600 239 037.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie, muszą wysiać SMS na numer 72601 z hasłem; kurier.love. Na SMS-y zgłoszeniowe czekamy do 31 stycznia br. do godz. 11.59. 31 bm. o godz. 12 uczestnicy konkursu otrzymają SMS-a z pytaniem konkursowym. Podwójne zaproszenie na spektakl otrzymają dwie osoby, które najszybciej i prawidłowo odpowiedzą na pytanie. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

 

(MON)
Kurier Szczeciński
1 lutego 2014

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...