Gwiazdy w przedszkolach, czyli BajkOLAndia

Finał akcji charytatywnej

18 maja br. o godzinie 11:00 w Teatrze Kamienica odbędzie się finał akcji charytatywnej pod tytułem „BajkOLAndia", której pomysłodawcą i organizatorem jest Aleksandra Mikołajczyk, aktorka znana m.in. z serialu „Na wspólnej".

W tym roku akcję wspierają Otylia Jędrzejczak, Anna Głogowska, Zuzanna Wachowiak, Bartek Jędrzejak oraz maluchy z trzech warszawskich przedszkoli: "Pociecha", "Iskierka Włochy", "Iskierka Ursus", z którymi Aleksandra Mikołajczyk prowadzi zajęcia aktorskie.

Gwiazdy odwiedzą dzieci w przedszkolach, a następnie 18 maja w Teatrze Kamienica zobaczą przygotowane przez podopiecznych Aleksandry Mikołajczyk spektakle: „Kopciuszek", „Brzydkie kaczątko", „Jaś i Małgosia" i „Kot w butach". Na widowni oprócz gwiazd zasiądą dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ich opiekunowie, rodzice, krewni oraz zaproszeni goście specjalni. Wśród atrakcji przygotowanych dla widzów będą również: pokaz mody Little Bizuu & Lilou, naukowy pokaz chemiczny przygotowany przez Funiversity oraz loteria fantowa, w której na pewno każdy wygra atrakcyjną nagrodę.

Celem akcji jest zebranie środków na pomoc dla Jagody Labus, która choruje na wrodzoną sztywność stawów - artrogrypozę. Do współpracy w tym szczytnym celu przyłączyły się: Fundacja „Mam Serce" oraz prywatne firmy. Wielkie wsparcie dla tej inicjatywy okazał Emilian Kamiński, dyrektor Teatru Kamienica, w którym występuje Ola Mikołajczyk.

(–)
Materiał Organizatora
15 maja 2013

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...