Halloween z Pinokiem

Teatr Pinokio zaprasza

Dla spragnionych dreszczyku emocji dorosłych i dzieci chcących spędzić niezapomnianą imprezę Halloween.

Program:

18:00 Koralina

Spektakl w reżyserii Karoliny Maciejaszek jest adaptacją słynnej powieści Neila Gaimana. "Koralina" to opowieść z pogranicza fantastyki i horroru. Główna bohaterka niczym współczesna Alicja w Krainie Czarów, trafia do świata po drugiej stronie tajemniczych drzwi. Odkrywa tam surrealną rzeczywistość spełnionych pragnień i fantazji: na początku kuszącą niczym najpiękniejsze marzenie, później - przerażającą jak najgorszy koszmar senny. Przedstawienie nawiązuje do stylistyki opowieści grozy. Niepokojąca i mroczna atmosfera opowieści brytyjskiego autora staje się okazją do konfrontacji dziecka ze swymi lękami.

Po spektaklu dla dzieci:

Gra badawcza!!

Zostań prawdziwym odkrywcą i wyruszaj na wyprawę badawczą! W gęstej mgle, wśród tajemniczych dźwięków czekają przygody, czary i mroczne zagadki. Aby odszukać zaginioną duszę, trzeba będzie przedrzeć się przez nieodkryte zakamarki opuszczonego teatru. Ci którzy podejmą się tej niebezpiecznej ekspedycji, będą musieli opracować występ mysiego cyrku Pana Bobo, znaleźć cuchnącą studnię i wyciągnąć kilka informacji od gadającego Kota. Dla największych śmiałków panny Spink i Forcible przygotują specjalne strasznołyki: oczy w galarecie, paluchy umarlaka, robale w ziemi, pieczone nietoperze oraz cydr z Krainy Wiecznych Łowów!

Uczestnicy wyprawy, którzy przyjdą przebrani, wezmą udział w konkursie! Stroje wyróżniające się największą inwencją twórczą zostaną nagrodzone

Po spektaklu dla dorosłych:

Podczas gdy dzieci wyruszą na wyprawę badawczą, rodziców zapraszamy na projekcje kultowych filmów grozy. Miłośników kina czekają mrożące krew w żyłach doznania.

Koszt imprezy: 80 zł

Czas trwania imprezy: 18.00 - 22.00

Program:

Spektakl "Koralina"

Gra terenowa w przestrzeni teatralnej

Zwiedzanie teatru nocą

Warsztaty teatru cieni

Malowanie buzi

Słodka uczta halloweenowa

Projekcja filmów dla rodziców

Zapisy trwają do 25. października 2013

tel: 42 636 66 90od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.30.

email: marta@teatrpinokio.pl

Bilety można kupić także on-line https://ekobilet.pl/teatr-pinokio/koralina-1378201076

Uwaga. Liczba miejsc ograniczona.

(-)
Materiał Teatru
11 października 2013

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...