Ilu ludzi mieści się w jednym Polaku?

m. in. "To nie jest kraj dla wielkich ludzi" - reż. Michał Walczak - Teatr Montownia

Teatr na Plaży zaprasza 7 maja o godz. 19 na one-man show Rafała Rutkowskiego, znanego ze spektakli warszawskiego Teatru Montownia, Och Teatru, Klubu Komediowego Chłodna 25. A także na spektakl "Medea. Moja sympatia" i bajkowe poranki dla dzieci.

Ilu ludzi mieści się w jednym Polaku? One-man show w wykonaniu Rafała Rutkowskiego, który wraz z dramatopisarzem Michałem Walczakiem przygotował godzinę perwersyjnej, niepoprawnej politycznie rozrywki...
Bilety: 25-35 zł (przedsprzedaż) | 30-40 zł w dniu spektaklu

Medea. Moja sympatia -9 i 11.05| godz. 19.00

Teatr na Plaży, zaprasza na spektakl Medea. Moja sympatia, która powstała w ramach sceny musicalowo-kabaretowej teatru, w ramach której w ubiegłym roku została zrealizowana "Balladyna '68" na podstawie twórczości Kabaretu Starszych Panów.

Jak wiadomo wszyscy klasycy pisali za długie przedstawienia, dlatego Jeremi Przybora w oparciu o dzieło Eurypidesa postanowił napisać sztukę od nowa, w wersji krótszej. "Medea, moja sympatia", to kolejny kabaretowo-muzyczny tytuł duetu Przybora Wasowski, w którym pojawi się cała gama karykaturalnych postaci, a któremu przewodniczyć będzie Chór Cór Koryntu. Ogromna dawka wyjątkowego humoru gwarantowana!

Bilety:
30 zł - normalny
20 zł - ulgowy
(5 zł zniżki na bilet normalny dla posiadaczy Kart do Kultury i karty Sopocianina)

Bajkowe poranki dla dzieci
Calineczka - 11.05 | godz. 11.00

Teatr na Plaży zaprasza najmłodszych w niedzielę 11 maja o godz. 11.00 na spektakl Calineczka.

Calineczka to opowieść o tym, jak bardzo trudną drogę trzeba czasami przejść, by wreszcie spotkać szczęście. Tytułowa Calineczka, to malutka dziewczynka znaleziona pomiędzy płatkami kwiatu, której życie nie skąpiło złych przygód. Uległa, bezbronna i wykorzystywana przez wszystkich staje się coraz bardziej nieszczęśliwa i smutna. Jednak jej szczere i dobre serce sprawia, iż wreszcie los uśmiecha się do niej i na przyjacielskich skrzydłach Calineczka odlatuje ku tak upragnionemu szczęściu. To ponadczasowa opowieść o wytrwałości i nie poddawaniu się nawet wtedy, gdy brakuje sił, by iść dalej.

Realizacja: Teatr Echo | Białystok

Bilety:
Dziecko: 10 zł
Dorosły: 15 zł (zniżka na Kartę do Kultury i Kartę Sopocianina: 5 zł)
Bilet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci): 10 zł od osoby
Sprzedaż startuje na 45 min. przed każdym spektaklem
Kasa czynna na 45 min przed spektaklem.

(-)
Materiał Teatru
6 maja 2014

Książka tygodnia

Opowiedzieć historię. Polska dramaturgia współczesna po 2006 roku
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
redakcja: Joanna Królikowska i Weronika Żyła

Trailer tygodnia

Przemilczenia
Joanna Marcinkowska
U Joanny Marcinkowskiej nieodzownym e...