Inauguracyjny wieczór teatralny

Gliwicki Teatr Muzyczny

Po kilku miesiącach intensywnego remontu, mamy zaszczyt ponownie zaprosić widzów do siedziby Gliwickiego Teatru Muzycznego. Powita ich podwyższona konstrukcja sceny, nowy dach nad widownią, sala z nowym systemem nawiewno-wywiewnym, odnowione foyer, ale przede wszystkim – artyści teatru, spragnieni kontaktu ze swoją wierną publicznością.

Na inaugurację przygotowaliśmy specjalny wieczór, którego najważniejszą częścią będzie widowisko taneczne „Carmen" na motywach opery George'a Bizeta. Spektakl ten miał premierę w czerwcu w naszym Teatrze Victoria.

Podczas powitalnego wieczoru pokażemy widzom to, co w Gliwickim Teatrze Muzycznym udało się zmodernizować. Widzom zaprezentujemy odnowione przestrzenie naszego teatru, pokażemy, jak zmienia się teraz dekoracje, przygotujemy kilka miłych niespodzianek z nagrodami. Ujawnimy nasze marzenia dotyczące dalszej przebudowy sceny wraz z gorącą prośbą o to, by widzowie mocno trzymali za nas kciuki – obecny remont traktujemy jako pierwszy etap procesu modernizacji siedziby GTM i mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaprosić publiczność do w pełni przebudowanego, wyposażonego w najnowsze zdobycze scenicznej techniki teatru.

Gwarantujemy, że odwiedzając nas w dniach 28 i 29 grudnia będą Państwo pierwszymi, którzy przestąpią próg odremontowanego teatru. Na otwarcie przygotowaliśmy w prezencie dla publiczności specjalne ceny wejściówkowe – 10 zł w dniu 28 grudnia i 15 zł w dniu 29 grudnia 2013 r. Serdecznie zapraszamy !!!

28 grudnia 2013 (sb) 18.00 – scena GTM przy Nowym Świecie
Nowy Świat w GTM. Część pierwsza – inauguracyjny wieczór teatralny
Bilety: 10 zł (wszystkie miejsca)

29 grudnia 2013 (nd) 17.00 – scena GTM przy Nowym Świecie
Carmen – widowisko taneczne w 2 częściach
Bilety: 15 zł (wszystkie miejsca)

Rezerwacja i sprzedaż biletów: www.teatr.gliwice.pl

(-)
Materiał Teatru
21 grudnia 2013

Książka tygodnia

Pokusa przebaczenia
Oficyna Literacka Noir Sur Blanc
Donna Leon

Trailer tygodnia