Instytut Muzyki i Tańca na Polskiej Platformie Tańca

Spotkania i dyskusje środowisk tanecznych

Instytut Muzyki i Tańca zaprasza wszystkich zawodowych twórców tańca współczesnego do udziału w Open Platform - spotkaniu z zagranicznymi gośćmi Polskiej Platformy Tańca. Termin zgłoszeń upływa 20 listopada

Otwarciu Open Platform będzie towarzyszyła prezentacja działań Instytutu Muzyki i Tańca. Jednocześnie zapraszamy do udziału w debacie o przyszłości Polskiej Platformy Tańca po panelu dyskusyjnym w dniu 9.12.

Aby wziąć udział Polskiej Platformie Tańca, należy się zarejestrować na stronie www.polskaplatformatanca.pl

Open Platform - polskie środowisko tańca współczesnego

8 grudnia, 12.00- 13.30, Sala pod Zegarem CK Zamek

Open Platform - po raz pierwszy organizowana w ramach Polskiej Platformy Tańca - to przestrzeń współdzielona przez polskich twórców tańca i zagranicznych gości Platformy. Polscy twórcy i animatorzy zawodowego tańca współczesnego zaprezentują swoją osiągnięcia i plany artystyczne w ramach otwartej formuły mini-targów. Open Platform pomyślana jest także jako pierwsze z cyklicznych, platformowych spotkań polskiego środowiska tańca.

Zgłoszenia do 20 listopada na adres taniec@imit.org.pl

Przyszłość Platformy Tańca - panel dyskusyjny 9 grudnia, 12.00- 13.30, Sala Kameralna, CK Zamek

Dyskusja poświęcona formule Polskiej Platformy Tańca, w której wezmą udział organizatorzy dotychczasowych edycji PPT oraz kolejnej edycji Platformy planowanej na rok 2014. Chcemy przedstawić pomysły na funkcjonowanie Platformy w przyszłości, zapraszając przedstawicieli środowiska do wspólnej dyskusji. Mamy również nadzieję, że do dyskusji włączą się goście zagraniczni, mający doświadczenie w organizacji podobnych wydarzeń.

W panelu wezmą udział: Anna Hryniewiecka, Edyta Kozak, Joanna Szymajda, Ryszard Kalinowski, Katarzyna Mieczkowska-Czerniak (Z-ca Prezydenta Miasta Lublin).

Prowadzenie: Joanna Leśnierowska

(-)
Materiał Organizatora
16 listopada 2012

Książka tygodnia

Rzecz w teatrze Jana Klaty
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Michalina Lubaszewska

Trailer tygodnia