Jaki jest męski świat?

"Wszystko o mężczyznach" - reż. Bartłomiej Wyszomirski - Teatr Kamienica w Warszawie

Teatr Kamienica zaprasza na spektakl „Wszystko o mężczyznach”, autorstwa Miro Gawrana, w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego. W obsadzie znajdują się: Arkadiusz Janiczek, Bartosz Żukowski, Marcin Kwaśny/ Norbert Kaczorowski oraz Michał Lesień – Głowacki.

Na pozór męski świat wydaje się być tworem idealnym, panuje w nim rozsądek i mądrość, górę biorą ekonomia i matematyka. Prostolinijność bez emocjonalnego terroryzmu jest jego motywem przewodnim. Czy rzeczywiście tak jest? Jaki jest męski świat naprawdę?

Jakie niepokoje mają mężczyźni, co ich gnębi, czego się boją, a co dodaje im energii, co jest dla nich najważniejsze, dowiemy się, oglądając sztukę „Wszystko o mężczyznach" autorstwa genialnego Miro Gavrana.

Spektakl „Wszystko o mężczyznach" to zestawienie różnych osobowości i dialogów, obietnic składnych przy kieliszku, w klubie nocnym, na siłowni czy niemalże na łożu śmierci. Trzech artystów wciela się w kilkanaście postaci, prezentując fantastyczny warsztat aktorski, oddając ducha i energię każdej z nich. Z ogromną pasją przedstawiają wyzwania, jakie stawia przed mężczyznami współczesny świat.

Wartka akcja, błyskotliwe dialogi, dowcipne sytuacje oraz sceny pełne wzruszenia, spowodują, że spektakl na długo zostanie w naszej pamięci, nie tylko rozbawi, ale da wiele do myślenia.

Premiera spektaklu odbędzie się 11 grudnia o 19:00 w Teatrze Kamienica.

(-)
Materiał Teatru
2 grudnia 2015

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...