Jam session w WTW

Radio Armageddon. Transmisja" - reż. Tomasz Hynek - Wrocławski Teatr Współczesny

Wspólne granie widzów z muzykami z People of the Haze, Kultury Upadłej i Evidence Based Medicine na otwarcie sezonu we Wrocławskim Teatrze Współczesnym!

Na początek sezonu – 2, 3 i 4 września – spektakl "Radio Armageddon. Transmisja"

Po każdym przedstawieniu odbędzie się spotkanie i krótkie jam session z zespołami muzycznymi występującymi na scenie. 2 września – Evidence Based Medicine, 3 września – People of the Haze, 4 września – Kultura Upadła. Zachęcamy widzów do przyniesienia ze sobą gitary lub innego instrumentu.

http://www.wteatrw.pl/index.php/przedstawienia/80-wtw/przedstawienia/177-radio-armageddon

Czworo licealistów urodzonych w 1984 roku zakłada zespół Radio Armageddon. Zdobywają olbrzymią popularność wśród rówieśników i prowokują zamieszki przeciw systemowi, w którym wszystko jest do kupienia. Znika lider kapeli – Cyprian. Co się z nim stało, czy żyje, czy się znajdzie? Polska, szkoła i młodość opisane bez taryfy ulgowej. Wersja sceniczna jest rodzajem dialogu z powieścią Jakuba Żulczyka Radio Armageddon. Jej bohaterowie spotykają się na imprezie z okazji 10-lecia matury i przy pomocy tajemniczego narkotyku WSB-23 wracają do najgorętszego czasu w swoim życiu.

Zapraszamy także na koncert z cyklu "Przyjaciele Radia Armageddon"
5 września [poniedziałek] na Dużej Scenie wystąpią UnAssigned – wrocławski zespół junkcore'owy – oraz grająca rocka alternatywnego grupa MaFuka. Początek koncertu o godz. 19.00.

http://www.wteatrw.pl/index.php/component/k2/item/30-radio-armageddon-koncerty

(-)
Materiał Teatru
29 sierpnia 2016

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia