Jednym przypomina psa, innym zająca

"Ja jestem ja" - reż. Justyna Sobczyk - Teatr 21

Przedstawienie Teatru 21, który tworzą aktorzy z zespołem Downa i autyzmem oraz grupa profesjonalnych artystów będzie można zobaczyć 10 kwietnia o 10.30 w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1.

Bohaterem spektaklu "Ja jestem ja" jest mały kolorowy zwierz. Co to za zwierzak? Trudno powiedzieć. Jednym przypomina psa, innym zająca. Ktoś twierdzi, że wygląda jak świnka, on sam zaś porównuje się do hipopotama. Zakręcony spektakl o kimś wyjątkowym - kto szukając odpowiedzi na pytanie "kim jestem", zaczyna wędrować, rozmawiać i porównywać się do innych. Spektakl dla widzów w wieku 3-8 lat.

scenariusz i reżyseria - Justyna Sobczyk

scenografia, kostiumy, reżyseria światła - Agata Skwarczyńska

ruch sceniczny - Bożena Gawerska-Panfil

muzyka - Paweł Andryszczyk

występują aktorzy Teatru 21: Grzegorz Brandt, Ania Drózd, Teresa Foks, Maja Kowalczyk, Daniel Krajewski, Anna Łuczak, Aleksander Orliński, Michał Pęszyński, Aleksandra Skotarek, Aleksandra Skotarek, Magdalena Świątkowska, Piotr Swend, Marta Stańczyk

produkcja: Stowarzyszenie Pedagogów Teatru

Teatr 21 to zespół założony 10 lat temu przez Justynę Sobczyk. W repertuarze ma spektakle dla dzieci oraz dorosłych, realizuje działania edukacyjne, występuje na festiwalach i współpracuje z Muzeum Historii Żydów Polskich, Instytutem Teatralnym czy Teatrem Powszechnym.

BILETY: 10 zł

REZERWACJA: rezerwacje.teatr21@gmail.com

(-)
(na podstawie materiałów Teatru)
10 kwietnia 2015

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia