Jezus Maria Peszek

Opera i Filharmonia Podlaska- Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Charyzmatyczna Maria Peszek wraz ze swoim mistrzowskim zespołem już 15 marca zawita do Białegostoku z materiałem z najnowszej płyty. Zapraszamy o godz. 19.00 na Dużą Scenę do OiFP przy ul. Odeskiej 1.

„Jezus Maria Peszek" to płyta niepokorna i takie też są koncerty - żywiołowe i bezkompromisowe. Nic dziwnego, że trasa koncertowa tej artystki cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jak dotąd kilkanaście koncertów zobaczyło ponad 10 tysięcy ludzi.

„Wiedzieliśmy, że nowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, ale okazało się, że Jezus to koncertowa petarda! To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to, co robię ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą" (Maria Peszek).

Żeby w pełni doświadczyć emocji, jakie wyzwala płyta, która w Polsce wywołała burzę, i o której sama Maria mówi, że jest dla niej najważniejsza, trzeba być na koncercie. Bo Marię Peszek można kochać albo nienawidzić, ale nie można pozostać obojętnym.
To po prostu trzeba zobaczyć.

Koncert JEZUS MARIA PESZEK
Piątek 15 III 2013, 19:00
Miejsce : Duża Scena ul. Odeska 1

Ceny biletów:
I i II strefa: 70 zł
III strefa: 60 zł
IV strefa: 50 zł

Magdalena Kleban
Materiał OiFP
26 lutego 2013

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia