Kamienica w Filharmonii Podkarpackiej

"Sie kochamy" - reż. Dariusz Taraszkiewicz - Teatr Kamienica, Warszawa

Się kochamy" Murraya Schisgala to doskonała farsa o przewrotności ludzkiej natury i historii, która tak bardzo lubi się powtarzać. To opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. W spektaklu występują: Edyta Olszówka, Lesław Żurek oraz Rafał Cieszyński.

W pierwszych scenach spektaklu poznajemy Harry'ego (Rafał Cieszyński) i Milta (Lesław Żurek), dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden stojący na krawędzi (w przenośni i dosłownie), drugi, skutecznie udający zadowolenie ze swojego dotychczasowego życia. Jak się jednak okaże, to nie kobieta (Edyta Olszówka) wplątana w tą intrygę ich połączy, a most z którego chcąc nic chcąc i tak będą po wielokroć skakać. Wbrew pozorom bowiem, to żona ich obu pociągać będzie ze sznurki tych uczuciowo-erotycznych knowań.

"Się kochamy" to wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych i historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia. A jeśli nie zna jeszcze, to lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie - będzie mądrzejszy, kiedy przyjdzie do nawiązywania nowych i odnawiania starych znajomości.

Spektakl ten to także zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nieraz już stanęli na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. Doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem.

Spektakl "SIĘ KOCHAMY" 12 stycznia 2013 r., Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie, godz. 17.00

Bilety w cenie 75 zł i 65 zł (60 zł dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób) do nabycia od poniedziałku 26.11.2012 r. w Biurze Ogłoszeń Nowin w Rzeszowie przy ul. Unii Lubelskiej 3. Biuro aynne w dni roboae w godz. 7.30-17.00.

Zamówienia telefoniczne: 17 867-22-21, w godz. 8.00 -16.00. Rezerwacje e-mali: kabaret@nowiny24.pl Dokonując rezerwacji, prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego. Zarezerwowane bilety należy wykupić w terminie do dwóch tygodni od dokonania rezerwacji. Bilety zarezerwowane w tygodniu przed spektaklem należy wykupić w terminie trzech dni przed spektaklem. Niewykupione bilety wracają do ponownej sprzedaży.

(-)
Nowiny Gazeta Codzienna
8 grudnia 2012

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...