Karnawał trwa

"Circus Paradise" - reż. Aneta Adamska - Teatr Przedmieście w Rzeszowie

Serdecznie zapraszamy na szalony, barwny, karnawałowy spektakl "Circus Paradise". Najbliższe przedstawienia już 31 stycznia i 7 lutego o godz. 19.00 w Teatrze Przedmieście (Reformacka 4 w Rzeszowie).

Wychodzimy do naszej publiczności z propozycją nieoczekiwaną, inną niż dotychczas. Przekształcamy nasz teatr w budę jarmarczną, a sami stajemy się trupą wędrownych komediantów, którzy bawią i wzruszają prostymi, a czasem absurdalnymi opowieściami o życiu.

Circus Paradise wg Parad Jana Potockiego i Dekameronu Giovanniego Boccaccia to szalone i wesołe widowisko pełne energii i niecodziennych sytuacji. Przedstawiamy Państwu dwie parady Hrabiego Potockiego ku uciesze gawiedzi, a także dwie opowieści z rubasznych i pełnych wigoru nowel Boccaccia. Zawiłe gry miłosne, liczne żarty sceniczne, gra słów i frywolny humor commedii dell' arte ukazują nam prawdę o nas samych, o naszych słabościach i pragnieniach. Spektakl barwny i groteskowy, czasem oniryczny, czasem przewrotny, przedstawia niewątpliwie zabawne historie ludzkich namiętności.

W tym karnawale zapraszamy na żywioł zabawy i śmiechu czystego, który tak jak wzruszenie i płacz ma magiczną moc oczyszczania. Śmiejemy się także z samych siebie wierząc że Państwo się tym śmiechem zarażą.

Relacja ze spektaklu "Circus Paradise" w TVP Rzeszów

Bilety: 30 zł - normalny, 20 zł – ulgowy (młodzież, studenci, emeryci)
Rezerwacje: tel. 667714730

Więcej informacji na: www.teatrprzedmiescie.pl

(-)
Materiał Teatru
30 stycznia 2016

Książka tygodnia

ADAPTACJA. Skrzynka z narzędziami
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Marta Miłoszewska

Trailer tygodnia