Kobieca siła

"Cudowne morderczynie" - reż. Katarzyna Raduszyńska - Bałtycki Teatr Dramatyczny

18 czerwca w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym odbędzie się prapremiera spektaklu "Cudowne morderczynie" Katarzyny Raduszyńskiej i Łukasza Molskiego

Cudowne morderczynie połączyła niespodzianka, o jakiej nawet nie marzyły. Dziękują za nią. Dziękują za to, co się stało, bo to było ogromne, odważne, mocne, uwalniające i świadome. Bo to jest Girrrl Power! Pokonują własny lęk, ograniczenia, przesądy. Są wielkie! Wspaniałe, cudowne i mogą być sobą! Już się nie zatrzymają, już się nie złamią, będą już zawsze tylko sobą!

Pięć lat minęło od niespodzianki, która odmieniła życie kilku kobiet. Tamtego dnia zrozumiały, że już nic nie będzie jak dawniej. Dziś świętują, aby kolejny raz uczcić zmianę, jaka się w nich dokonała. Dziś przywołują energię, która pozwoliła zmienić ich życie - Girrrl Power! To niesamowite święto prawdziwej kobiecej siły. Dziś wszystko jest możliwe, cudowny wieczór. Cudowne urodziny jednej z nich. Wszyscy jesteście zaproszeni. Możecie przyjść do nich, żeby dobrze się u nich bawić. Siądźcie wygodnie, spójrzcie, jak się bawią, jak śpiewają i tańczą. Posłuchajcie o czym mówią. Zapraszają do siebie. Cudowne morderczynie.

(-)
Materiały Teatru
9 czerwca 2011

Książka tygodnia

Teatr Rozmaitości Jarzyny i Warlikowskiego
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Justyna Świerczyńska

Trailer tygodnia