Kod Mistrzów z udziałem Krystyny Zachwatowicz

Kontrrewolucja Kulturalna

Teatr Groteska - pomysłodawca i organizator kampanii społecznej "Kontrrewolucja Kulturalna" zaprasza Państwa we wtorek 9 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00 na spotkanie z Krystyną Zachwatowicz - aktorką, reżyser, twórczynią scenografii teatralnych i filmowych. profesor sztuk plastycznych.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu "Kod Mistrzów" i pozwoli Państwu na zaznajomienie się z przemyśleniami Krystyny Zachwatowicz na temat kondycji współczesnej kultury polskiej. Będziecie też Państwo mogli wysłuchać uwag Profesor Zachwatowicz na temat jej doświadczeń, preferencji z zakresu kultury oraz będziecie mogli dowiedzieć się, jakie dzieła kultury i sztuki miały dla naszej Mistrzyni największe znaczenie.

Istotnym elementem każdego spotkania z cyklu "Kod Mistrzów" jest ożywiona dyskusja naszego Zacnego Gościa z publicznością. Do udziału w tym spotkaniu i dyskusji serdecznie Państwa zachęcamy. Do zobaczenia w Teatrze Groteska. Wstęp wolny.

Spotkanie z Profesor Krystyną Zachwatowicz będzie w tym roku kulminacją naszych spotkań z wybitnymi osobistościami życia społecznego i kulturalnego i zarazem autorytetami intelektualnymi naszej współczesności.

(-)
Materiał Teatru
5 grudnia 2014

Książka tygodnia

Biała jak mleko, czerwona jak krew
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Alessandro D'Avenia

Trailer tygodnia

Romans wschodni
Victoria Vatutina i Olga Bilas
Koncert spina w harmonijną całość kla...