Komedia "Radio Live" w kwietniu już w Lublinie

"Radio Live" - Teatr Komedia w Warszawie

"Radio Live" to komedia muzyczna w reżyserii Arkadiusza Jakubika, demaskująca kulisy pracy w popularnej stacji radiowej. Znani aktorzy, wśród nich: Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski i Robert Rozmus, wcielają się w dziennikarzy, którzy muszą przetrwać jeden szalony dzień w swojej redakcji. Co z tego wyniknie? Ciąg komicznych zdarzeń.

Ten jeden dzień w redakcji "Radia Live" to jazda bez trzymanki, bo wszystko idzie nie tak, jak zaplanowano. Gorący temat przechwytuje konkurencja, na dodatek główna prezenterka się spóźnia, a sprzęt odmawia posłuszeństwa. Zaproszona do studia gwiazda zacina się w windzie. Trzeba w popłochu szukać nowego tematu i ludzi, którzy pociągną program. 

Na sukces redakcji pracują: udający twardziela szef programowy Zbigniew Suszyński, który w sytuacjach stresowych czuje się zupełnie zagubiony. Jego zastępcą jest Robert Rozmus, który ma problem ze zrozumieniem prostych zadań. Ciekawa jest też postać sekretarki Tamary Arciuch, która skrycie marzy o karierze spikerki radiowej. W obsłudze technicznej znajdzie się też Jacek Lenartowicz, również utalentowany narrator. No i kwiat redakcji w postaci prezenterów: Kinga Ilgner, Bartek Kasprzykowski i Władysław Grzywna.

"Radio Live" komedia, 18 kwietnia 2010, Teatr Muzyczny w Lublinie, godz. 16 i 19, cena biletów 80 zł

Joanna Biegalska
Kurier Lubelski
1 kwietnia 2010

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia