Koncert na Dzień Babci i Dziadka - 21-22.01.21 g. 17.00

"Babcine melodie" w Teatrze im. Ludwika Solskiego

21 stycznia, w czwartek o godz. 17:00 odbędzie się premiera online finałowego koncertu wieńczącego warsztaty muzyczne "Babcine melodie" w Teatrze im. Ludwika Solskiego.

- W trakcie ferii, przez kilka dni spotykaliśmy się wirtualnie z grupą utalentowanych dziewcząt i chłopców, w wieku od 7 do 16 lat, którzy zaśpiewali i zagrali kilka utworów, które mamy nadzieję przypadną do gustu wszystkim babciom i dziadkom - mówi Monika Wenta, aktorka prowadząca warsztaty.

- Wśród warsztatowiczów byli wokaliści a także instrumentaliści. Uczestnicy grali na instrumentach klawiszowych, perkusji, gitarze, ukulele, cymbałkach, własnoręcznie zrobionym shakerze a nawet na kaloryferze. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zwłaszcza, że sporym ograniczeniem, także dla nas, był brak możliwości spotkań na żywo - komentuje Piotr Niedojadło, kierownik muzyczny warsztatów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania Koncertu "Babcine melodie" za pośrednictwem teatralnego kanału YouTube Teatru Solskiego, w czwartek, 21 stycznia, od godz. 17:00.
Nagranie będzie dostępne do 22 stycznia, do godz. 22:00.

(-)
Materiał Teatru
20 stycznia 2021

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki w Warszawie
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...