Koncert Opera to moja bajka

"Opera to moja bajka" - Amfiteatr OiFP - Białystok

Jeśli opera to Twoja bajka – baw się razem z nami! Już w najbliższą niedzielę, 16 sierpnia o godz.12.00 w amfiteatrze wystąpią bohaterowie musicalowych bajek ze sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Wcielą się w nich znakomici soliści: Monika Ziółkowska, Dorota Białkowska, Bartłomiej Łochnicki, Maciej Nerkowski, Rafał Supiński. Akompaniować im będą muzycy OiFP.

Czy to Kaczorek z bajki „Brzydki Kaczorek" czy Węgiel z „Adonis ma gościa" czy Czerwony Kapturek ze „Sprawy Kapturka Cz." – każdy z bohaterów bajek muzycznych OiFP szuka przyjaźni, miłości, akceptacji. Na scenie bawią nas, jednocześnie ucząc, czasem wzruszają, czasem rozśmieszają do łez. Podczas koncertu „Opera to moja bajka!" przypomną nam przebojowe piosenki z "Brzydkiego kaczorka" M. Urbanka i J. Lubowicza w reż. J. Szydłowskiego, "Sprawy Kapturka Cz." M. Guśniowskiej i P. Klimka w reż. J. Schabowskiej oraz "Adonis ma gościa" F. Apke i J. Lubowicza w reż. i do tekstów J. Szydłowskiego. W postaci z tych niezapomnianych historii wcielą się: Monika Ziółkowska, Dorota Białkowska, Maciej Nerkowski, Bartłomiej Łochnicki, Rafał Supiński. Solistom akompaniować będą muzycy Orkiestry OiFP.

KONCERT „OPERA TO MOJA BAJKA!"

Niezapomniane przeboje baśniowych musicali

Niedziela, 16 sierpnia, godz.12.00 / Amfiteatr OiFP przy ul. Odeskiej 1

Monika Ziółkowska - Rybka - Sowa- Węgiel Łabędzica

Maciej Nerkowski - Wilk - Wrona - Węgiel

Bartłomiej Łochnicki - Detektyw - Prosiak - Adonis

Rafał Supiński - Kaczorek - Łabędź - Adonis

Dorota Białkowska - Czerwony kapturek - Węgiel

Solistom akompaniować będą muzycy Orkiestry OiFP

(-)
Materiał nadesłany
11 sierpnia 2020

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia