Koncert symfoniczny

Opera Podlaska zaprasza

Już dziś wyjątkowy koncert symfoniczny z udziałem wspaniałego pianisty Piotra Palecznego, laureata międzynarodowych konkursów pianistycznych, profesora Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wieloletniego jurora Konkursu im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a także dyrektora artystycznego Festiwalu im. Fryderyka Chopina w Dusznikach-Zdroju.

W programie koncertu pod kierunkiem Jakuba Chrenowicza znajdzie się: V Koncert fortepianowy Es-dur op. 73 Cesarski L. van Beethovena, Symfonia G-dur Nr 100 Wojskowa J.Haydna, Poemat symfoniczny Wesołe psoty Dyla Sowizdrzała op. 28 R. Straussa
oraz
wykonywane po raz pierwszy w Białymstoku – Trzy interludia z opery "The Sacrifice, The Parting, Wedding, The Investiture" J. MacMillana.
Koncert z udziałem Orkiestry OiFP odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 19:00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku (Sala Koncertowa, ul. Podleśna 2).
Szczegółowe dane dotyczące koncertu załączam Państwu poniżej wraz z grafiką do wykorzystania, prosząc o zamieszczenie informacji na ten temat w Państwa mediach.
Informacje znajdują się także na stronie OiFP-ECS: http://www.oifp.eu/pl/aktualnosci/679-19-04-2013-w-najblizszy-piatek-koncert-z-udzalem-piotra-palecznego.html

(-)
Materiał Organizatora
19 kwietnia 2013

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia