Konkurs na recenzję

14. Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry"

Redakcja Teatru TVP wraz z Gminą Miasta Sopotu oraz Teatrem na Plaży w Sopocie ogłaszają konkurs otwarty dla widzów Telewizji Polskiej na napisanie recenzji ze spektaklu Teatru TV (premierowego bądź powtórkowego) emitowanego w TVP1 lub TVP Kultura w od marca do maja 2014 r.

Konkurs organizowany jest w związku z 14. edycją Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry - Sopot 2014", który odbędzie się w tym roku w dniach 14 - 16 czerwca. Producentem Festiwalu jest Oddział TVP Gdańsk. Główną Nagrodą dla autorki lub autora najlepszej recenzji będzie udział w charakterze obserwatora w Festiwalu "Dwa Teatry" w Sopocie na koszt organizatorów festiwalu. Przewidziane są także nagrody w postaci zestawów płyt dvd ze spektaklami Teatru TV.

Recenzje prosimy nadsyłać mailem na adres: konkurs@teatrnaplazy.pl do 25 maja 2014 r. W mailu należy podać dane dotyczące autora recenzji: imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres mailowy, nr telefonu kontaktowego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 6 czerwca 2014 roku.

Przed wysłaniem recenzji prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się ze szczegółowym Regulaminem Konkursu dostępnym na stronie Teatru TV www.teatrtelewizji.tvp.pl oraz na stronie Teatru na Plaży w Sopocie www.teatrnaplazy.pl Spektakle Teatru TV emitowane są w TVP1 w poniedziałki o godz. 20:25 oraz w TVP Kultura we wtorki o 20:20. lub w wybrane niedziele. Szczegółowy repertuar Teatru TV znajduje się na stronie www.teatrtelewizji.tvp.pl w zakładce "Kalendarz".

(-)
Materiał Teatru
12 marca 2014

Książka tygodnia

Trening fizyczny aktora. Od działań indywidualnych do zespołu
Wydawnictwo Biblioteki PWSFTviT
Rodowicz Tomasz, Jabłońska Małgorzata, Toneva Elina

Trailer tygodnia